Skocz do zawartości

Karta Dzwiękowa vs Głośniki.

WodnyGłaz

Rekomendowane odpowiedzi

Siema;]

Mam zamiar kupić głośniki , ale nie wiem czy one będą pasować do mojej karty dźwiękowej

Karta dźwiękowa :

Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]

Głośniki :

Logitech X-530 :

http://allegro.pl/pr...1943811313.html

Proszę o pomoc !

A i czy to jest dobra karta czy taka średnia ?;D

narutotagkopia.jpg

Miej wyjebane na wszystko i na wszystkich ! a tym bardziej na wyżej ustawionych mod*** którzy lizali d*psko żeby dostać posadę .

Zadałem takie pytanie bo na filmikach czytałem że karta się musi zgrywać z głośnikami czy coś o.O

Jeśli tak , to będzie wszystko śmigało jak powinno czy nawet lepiej ?

narutotagkopia.jpg

Miej wyjebane na wszystko i na wszystkich ! a tym bardziej na wyżej ustawionych mod*** którzy lizali d*psko żeby dostać posadę .

wcale nie musi

skoro karta obsłuży więcej kanałów niż masz głośników to nie ma żadnego problemu pop prostu przełączy się w tryb 5.1

co do efektów to ty masz mieć film/gre/program by były efekty tam dostępne, jeśli go nie masz, np zwykłe divix czy DVD w stereo to nigdy nie będziesz miał efektów nie wiem przy ilu wspaniałych i zbajerowanych głośnikach

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

to nie są żadne efekty , ubarwiają przestrzennie dzwięk ale nie robią przestrzennego dzwięku, naśladują tylko różne środowiska odtwarzania

własciwy przestrzenny dzwięk jest zapisany w ścieżkach zawartych w samym filmie dokładniej jego ścieżce dzwiękowej ( mp4 , ac3 ) albo na DVD

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Karta Dzwiękowa vs Głośniki.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...