Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyniki konkursu "Poprzez kreatywność do terrarii"


SopherPRO

Konkurs Terraria  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto ma otrzyma? nagrod? publiczno?ci?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, tak jak obiecałem dzisiaj ogłaszam wyniki konkursu oraz będzie można zdobyć nagrodę publiczności!

 

Jeszcze powiem, że miedzy 1, a 2 miejscem była zacięta rywalizacja.

 

3 miejsce:

 

 

krycha1996

 

 

2 miejsce:

 

 

kucici

 

 

1 miejsce:

 

 

CreatiVe01

 

 

Wygrana praca:

12617364284417993138.png

 

 

Ci, którzy wygrali zdjęcie % mają talon, jeżeli otrzymają warna, proszę napisać do mnie w celu zdjęcia go :)

 

A teraz nagroda publiczności! 10 osób z największą ilością punktów tam są, oprócz 1 miejsca.

 

Głosujemy od dzisiaj 28.11.11 r 22:00) do 3.12.11 r. (11:00). Wtedy ukażą się wyniki, nagroda to wielka niespodzianka :)

Regulamin:

1. Zakaz tworzenia botów głosujących.

2. Zakaz namawiania, można dać linka do ankiety.

3. Zakaz reklamowania się na innych forach.

4. Regulamin może się zmienić!

 

Macie ankietę na forum, głosy od nowa, przedłużono

;)

 

Memesio zdyskwalifikowany. Powód: reklama na innym forum (

http://screenshooter.net/4058888/jpumihp )

 

Pozdrawiam, Sopher i cała ekipa Jury!

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Opublikowano

Gratuluję! :)

 

Praca CreatiVe01 była bardzo ciekawa.

Podobnie praca kucici.

Wszystkim trzem osobom należą się brawa. :)

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Dzięki oraz gratuluję innym nie tylko tym na podium ale tym co zajęli miejsca poza podium.

Moim zdaniem minimum każdy użytkownik, który wziął udział powinien dostać -5% warnów lub Zmiane tytułu

w końcu każdy z nich zrobił coś dla MPC. ^^

 

Pozdrawiam CreatiVe01.

 

///Za co -5% lub zmiana tytułu? Za badziewne prace? (mówię tu o niektórych) - Sopher

 

ale w każdą pracę ktoś włożył jakiś wysiłek, niektórzy mniejszy niektórzy większy.

xb4c9CP.png
 

Serwer, który sprawi, że przypomnisz sobie dlaczego zacząłeś grać w metina :) 

Opublikowano

Gratuluję. Jak najbardziej 1 jest creative, gdyż najwięcej się napracował. I mam pytanie, czy nagrodą jest rzecz wirtualna czy materialna?

 

/// niespodzianka - Sopher


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Gratulację :D

Też uważam że pierwsze 3miejsca zostały sprawiedliwie rozstrzygnięte :)

Gratulację dla wszystkich :]

 

Dziękuję za głosy w sondzie :))

Opublikowano

Macie publiczną ankietę na forum, dodano regulamin, wyzerowano głosy, przedłużono czas głosowania.

 

Będzie spam, będzie warn.

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Opublikowano

Czy w głosowaniu publicznym również będzie 1,2 i 3 miejsce?


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Został jeden dzień, głosujcie <3 !

Sopher, Konkretny może wygrać głosowanie, chociaż był zdyskwalifikowany?

Krycha, wstyd, zagłosowałeś sam na siebie, Empios to samo. Ja nie mówię, że tak nie można i nie możesz wygrać, tylko to świadczy o Tobie.

 

1322810141-U368925.png

@Konkretny - Jeśli sprawa została wyjaśniona to dobrze, nie ma problemu ;) A noi gz wygranej, bo już pewnie nikt nie przebije nikogo.


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

@ TheProcekAMD - tak ponieważ zostałem niesłusznie zdyskwalifikowany.

Eh...trzeba było czytać cały temat to byś wiedział, a nie teraz mnie oczerniasz :/

Po pierwsze nie namawiałem, a po drugie nie muszę Ci się tłumaczyć :)

Ważne że sprawa została wyjaśniona.

 

4minuty...

Opublikowano

Krycha, wstyd, zagłosowałeś sam na siebie, Empios to samo.

 

I co z tego? Gdzie pisze, że nie można na sb głosować?

Regulamin:

1. Zakaz tworzenia botów głosujących.

2. Zakaz namawiania, można dać linka do ankiety.

3. Zakaz reklamowania się na innych forach.

4. Regulamin może się zmienić!

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Gratulację dla pierwszej trójki, ale też dla wszystkich uczestników ;)

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Czemu my mamy przestrzegać regulaminu jeżeli szanowne Jury tego nie robi? :>

 

"Głosujemy od dzisiaj 28.11.11 r 22:00) do 3.12.11 r. (11:00). Wtedy ukażą się wyniki, nagroda to wielka niespodzianka"

 

Czas minął a głosować i pisać można dalej ;)

Wyników także nie ma ;p

Chyba że to jest ta "wielka niespodzianka" :P

Opublikowano

Wolą publiczności wygrywa Konkretny. Skontaktuję się z tobą na pw.

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...