Skocz do zawartości

[Montage] Moja gra sniper only - kilka pytań

Wrrr

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=IItiSuUwGDM

Kilka pytan odnośne gry :
1. Czemu często gdy wceluje dobrze przy strzale nie zabijam ofiary ?
2. Jak się ubrać do takiego trybu czyli szybkość vs pancerz ?
3. Jaka snajpa jest najlepsza do szybkiego strzelania, chodzi mi o snajpy tylko za GP

Jeśli chcecie ze mną pograć, jutro będę grać :)
Nick: HeadV1ruS ( wiem beznadziejny :P )

76561198090890807.png

Walisz często dośc no scope ale jak używasz scope czesto trafisz nie biegasz jak małpa po mapie tylko obieraz 1 teren i wybijasz brawo ;)

1. Czemu często gdy wceluje dobrze przy strzale nie zabijam ofiary ?

Lagi/TPG-1 grając nią tez mialem czasem takie odczucie ze trafilem lecz nie zabiłem ;)

Jak się ubrać do takiego trybu czyli szybkość vs pancerz ?

Szybkość-łatwiej unikniesz strzałów /nie będa cie wyzywać od noobow/Padniesz zawsze na hit w korpus z np.L96A1

Pancerz czasem mozesz przeżyc jeden strzał trafiony w ciebie/mozesz byc wyzywany od noobow/przeladowywujac /uciekajac przed wrogiem ciezko mu uciec przez co raczej padniesz

Ja stawiam na szybkość

3. Jaka snajpa jest najlepsza do szybkiego strzelania, chodzi mi o snajpy tylko za GP

Zależy od gustu "najlepsza do szybkiego strzelania" chyba nie mam ci wymieniac snajperek typu SR25.

681731482015096381754.png

Czytaj uważnie, masz Boga na linii.

• 2 tygodnie później...

1.Po prostu snajpa nie trafia. Gdyby to były lagi to kolesiowi po strzale ze snajpy zostało red hp.

2.Lepiej mieć więcej speeda niż pancerz bo za tanker, heavy vesta cb wywala.

3. TPG-1, TRG-21, l115a2

Ogólnie to za dużo no scopów walisz a tak to przy farcie tylko zabijesz.

W dodatku nie robisz switcha, wiec trochę czekasz na przeładowanie.

Gość MaxAnnihilator

1.Wyjaśnili.

2.(Speed racon vest + cyclops bandama + te okularki od CPT ;) i jedziesz.)To na marginesie..

Co do speed bardziej pomoże uniknąć niż taki heavy vest , bo dostaniesz strzał albo 2 i odrazu dead..a szybko się nie przemieszczasz.

Tak się zastanów normalnie snajperzy ( Ci z realnego życia , to walą vest z 30 kg na klate , czy jak najlżejszy ?? )

Prosta aluzjia.

3.L96A1 + przeróbka na maxa te staty z Forga , TPG-1, M200,DSR-1,L115A2 (Ten DSR-1 to od 1LT jest jakoś , a M200 to możesz kupić ale musisz ogarnąć )

Pozdro. ;D

Jeśli chcesz biegać z gear za NX : Recon Vest + Cyclops Bandana + Patriot Skull Mask / Sniperki : L115A3 ( teraz za 15k ) + WA2000 ( najlepsza do HardS )

Jeśli wolisz gear za GP : Light Vest + Anti Flashes Googles + Kepi ( dlaczego nie Military Bandana ? ponieważ posiada więcej do staminy ) / Sniperki : TPG-1/ M200 ( zajebista do HardS ) L96A1 Ghille ( niestety dopiero od MAJ3 )

boyka.jpg

Moge wiedzie jaka to nuta?

Pycio - ostatnia łza

TPG jest dobre, masz niski lvl więc jedynie co jeszcze możesz to L96

kup sobie obie i strzelając przerzucaj z jednej na drugą, kup do obu magazynek +4 i można unby kręcić

ja na takie coś jeżeli za GP to L96 ghile + L115A2

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Montage] Moja gra sniper only   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...