Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CaveCraft Survival [40 SLOTOW] [DEDYK 24/7] [No-WL] [No-Premium] [1.0.0] [Konta ViP]


Aeero

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników i gości MPC forum

 

Chciałem zapowiedzieć nowy serwer Minecraft Survival

 

CAVECRAFT

 

SERWER JUŻ STOI!!!!!!

 

IP SERWERA: 178.33.48.142

 

 

Na serwerze jest jedynie spawn,

serwer jest tak zwanym "czystym survivalem" tzn.

na serwerze nie ma cuboidow, miasta, itp.

 

 

 

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!!!!!!

 

 

 

 

 

Informacje o serwerze:

Typ: Dedyk [ON 24/7]

Rodzaj: Survival

Sloty: 40

White List: OFF

No-Premium: ON

PVP: ON

Moby: ON

Zwierzęta: ON

Nether: ON

The End: ON

 

Na serwerze dostępne jest kupno konta ViP, który posiada

takie możliwości jak:

  • Latający Dywan
  • FalseBook
  • Cuboid 40x40
  • Prefix [ViP]
  • Diamentowe narzędzia

Posiadamy także TeamSpeak 3,

IP do niego możecie znaleźć na serwerze Minecraft

 

Administracja:

[HeadAdmin] Aeero

[Admin] WuHaj

[Admin] Ghost

 

 

zapraszamy1.png

 

 

 

 

Pozdrawiam ;D

Aeero

Opublikowano

Witam, Tu WuHaj. Chciałem oświadczyć, że co raz więcej osób nie wie co to survival. CZYTAJCIE dokładnie recenzję, bo na serwerze musimy każdemu po kolei z osobna tłumaczyć dlaczego ktoś go zabił.

Później jest aby negatywne nastawienie na serwer, że Admin nie ogarnia, że Admin jest głupi, że admini zabijają wszystkich po kolei... To co przed chwilą napisałem to same bzdury i głupie pytania.

Nie liczcie, że któryś z adminów na nie odpowie albo da się wciągnąć w dyskusje. Jeszcze krótkie pojęcie co to survival.

 

 

Survival - Przetrwanie. (Miało być krótkie nie ?? xD)

 

@małe uzupełnienie braku informacji

 

 

# Jest komenda /Sethome oraz /Home

# Jest LWC

 

Bez tych powyższych dwóch pluginów dla graczy serwer byłby totalnie zjechany do 0. Zrozumcie jeśli chcecie taki dupny serwer bez niczego załóżcie sobie sami i na nim grajcie jak wam się podoba.

Dziękuję

Opublikowano

Właśnie, jak napisał WuHaj (Friedrish) serwer już stoi. Przepraszamy za utrudnienia w grze, mieliśmy małe problemy z maszyną, miejmy nadzieje że wszystko już będzie ok ;D

 

Miłej ZABAWY ;P

Opublikowano

wszedłem na server i musze powiedziec tak: TOTALNA MASAKRA gdyż Admin serva kłamie że niema żadnych pluginów a jednak są wszystkie czyli survival tego servera wynosci 5% max także nie jest to server Surv tylko 4fun

sygnaturka6kh.jpg
Opublikowano

A teraz powiedz mi gdzie widzisz kłamstwo kolego? Pluginy są tylko te potrzebne + dodatkowe dla Vipa.

I jeszcze jedno, pomyśl najpierw zanim coś napiszesz, bo bez LWC i authme albo czegoś podobnego by był tylko wielki płacz...

 

pzdr

Aeero

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...