Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bardzo Proszę o Pomoc - Minecraft CAŁY czas laguje....


Loczuch

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich,

Po raz kolejny piszę do was, ale proszę was o pomoc. Pokaże wam mój poprzedni post:

 

Witam wszystkich!

Mam bardzo ważne pytanie do was. Mianowicie, Minecraft cały czas mi się zacina. Ciekawe jest to, że dzieje się tak od pewnego czasu, a nie gdy po raz pierwszy w tą grę zagrałem. Chodzi mi o to, że przez.....około pół roku grałem normalnie, bez lagów, aż nagle coś pierdykło i nic! Gra na singleplayer jest normalna.....Bez jakichkolwiek lagów, lecz to co się dzieje na serwerach....Jestem bardzo zdziwiony, ponieważ jak już mówiłem przez te pół roku grałem na WIELU serwerach, łącznie z Hamachi. I nagle...CIACH! Nie pomiętam dokładnie kiedy to się stało, lecz prosiłbym o pomoc. Mam 4 gb ramu, dobry silny procesor, dobrą kartę graficzną i dźwiękową. Mój komputer został stworzoy specjalnie właśnie pod gry! Wiem, że minecraft to 100% Java, ale.... Nie mam zielonego pojęcia co mam już robić! Odinstalowywałem, instalowałem go ponownie, z wielu źródeł. Mi chodzi o to żeby grać właśnie na MULTIPLAYER! Proszę was, a nawet błagam o pomoc w tej sytuacji... Zapomniałem powiedzieć, że mój koputer jest 64 - bitowy, a minecraft jest stworzony pod Javę 32 - bitową.....Próbowałem instalować oby dwie, i nadal lagi na Multiplayer! Możliwe jest to że za słaby internet, lecz wydaje mi się, a raczej wiem na pewno, że mam całkiem niezły internet.,... Prosiłbym was o wszelką pomoc...

 

I tutaj się kończu mój poprzedni post. Chciałem jeszcze dodać wiele rzeczy, mianowicie to, że ostatnio zacząłem grać w minecraft'a na serwerze Hamachi z kolegą....I fajne jest to, że na początek to "latam" Wszystko lata, moby, chanki mi sie nie ładują, poprostu istna TRAGEDIA. Ale jak poczekam około 5 minut to wszystk idzie do normy.....Wszystko by było fajnie, ale normalnie (bez lagów) jest przez.....2 minuty? Potem znowu lagi przez 2 i potem znów bez przez kolejne 2.....i tak cały czas! Proszę was o pomoc. Na serwerach dedykowanych to samo.....też lagi -_- Próbowałem WSZYSTKIEGO!!! Aktualizować sterowniki do karty graf., Aktualizować Jave, Robić na większy priorytet minecraft'a i dupa! Nic nie daje! Proszę was.....błagam o pomoc. Możliwe jest to, że mam wirusa, który spowalnia łacze, lecz wątpie w to, ponieważ mam Kaspersky 2010. No nie wiem, w każdym bądź razie....dziś skanuje kompa. Powiem wam co i jak. Ale proszę was o pomoc. Dam +....dam wszystko co moge xD jeśli to zadziała!

 

--

pozdrawiam, Loczuch

(: .ćyż usnes am eiN

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...