Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Detected]26.11.11r. GraFixPL v2.6 *VIP FUNKCJE* Zapraszam!


GraFixPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319585421-U316606.png

GraFix D3D HOOK

1319585492-U316606.png

Przedstawiam Wam nową wersję mojego hack'a po update!!!

Co zrobiłem?
m.in.:
-zaktualizowałem hack'a
-usunąłem parę błędów

Aby nie występowały crash\'e należy włączać i wyłączać Unl.Ammo w roomie (czasie gry)!!!

Liczę na nagrodę w postaci Lubię to!!!

1319585534-U316606.png

 

hackbyme.png

 

1319585591-U316606.png

Windows XP 32 BIT Windows 7 64 BIT

1319585614-U316606.png

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=0cace2db7b95c447607ecf2961d5c91061dbf19f400e4ad0b2f3dbf3d424d347-1322304555

 

100% By GraFixPL!!!

1319585635-U316606.png

http://speedy.sh/HvhMd/GraFix-v2.6.rar

http://www.mediafire.com/?ns89vi2anukva7h

 

100% By GraFixPL!!!

Welcome back

Opublikowano

O dzieki jak ja na to czekalem LUBIE TO LECI do ciebie i sprawdze i dam edit.

 

 

U mnie kieposko sie sprawdza ale i tak masz lubie to.

1361287359-U437164.png/ 2592933583.png

 


Opublikowano

No nie wiem co jest... Umnie działa wszystko dobrze. Przecież gram zawsze w WR na fullbright i 5 slot ponad 2h i dziala. Musze przejsc na inna baze (chyba)...

Welcome back

Opublikowano

bo dzieci nie umieją a sie pchają sciągnolem kiljka wersji hacków od niego i zadna nie dzialala

Odbierz 2 miesiące premium za darmo na ZalukajTo.pl

Ciesz się najlepszymi serialami online bez reklam i limitów!

Opublikowano

bo dzieci nie umieją a sie pchają sciągnolem kiljka wersji hacków od niego i zadna nie dzialala

Dziecko to z cb dobre... Dokładnie tak jak napisał 2UP grasz pewnie tylko na SiroSixie

Welcome back

Opublikowano

@Up

Najpierw hack, a potem WarRock.

Insert.

 

A jak Ci nie będzie działało to:

Zainstaluj Net. Framework 4.0

Wyłącz antyvirusa i zaporę systemową.

WR i injector uruchamiaj jako administrator.

1393461645-U349224.png

Opublikowano

@UP Napisałem aby wyłanczać opcje VIP w czasie gry (w roomie).

 

@2UP Zainstaluj to wszystko:

http://www.dobreprogramy.pl/.NET-Framework,Program,Windows,12105.html

http://www.programosy.pl/program,net-framework.html

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=5555

 

Jeżeli masz Windows 7 lub Vista otworz inejctor i warrock jako Administrator.

Welcome back

Opublikowano

ej mam 2 pytania:

1.jco najpierw uruchomic warrock czy hack?

2.Jak uruchomie to jaki klawisz odpowiada ze menu hacka ?

1.musisz odpalic warrocka

2.Laduje ci sie warrock

3.wybierasz opcje które chcesz (wybierasz szczałkami)

4.Grasz i sie cieszysz

Zbieram +

 

Moje Posty

10-Jest

30-jest

50-jest

70-jest

90-jest

100-jest

130-Niema

150-Niema

 

Zbijamy %

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...