Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak w Team Fortress 2 Zbudować kilka działek inżynierem


wencek99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w Team Fortress 2 Zbudować kilka działek inżynierem

 

jak zbudować bo widziałem wczora gościa ktury zbudował 12 działek

Opublikowano

1.Wejdź w Steam\steamapps\team fortress 2 content.cfg (musisz mieć chyba jakiś program czy coś)

2.kopiujesz wszystko i wracasz do

3.Steam\steamapps\nazwa_konta_steam\team fortress 2 wklejasz

4.Wchodzisz do team fortress 2\ tf \scripts i szukasz objects.txt

5.Znajdujesz linijke MaxObjects i masz 1 zamieniasz 1 na maksymalną liczbę działek,dozowników,teleportów zależy co pisze 4 linijki wyżej

OBJ_SENTRYGUN = działko strażnicze OBJ_DISPENSER = dozownik OBJ_TELEPORTER = teleporter

6.Odpalasz TF2

P.S działa tylko na serwach z sv_cheats na 1 (prawdopodobnie)

P.P.S/P.S.S jak zbudujesz jedno działko,dozownik,teleport to wpisujesz w konsoli (dajesz opcje > zaawansowane i zaznaczasz ....konsola (TF2 mi się popsuł

i jeszcze nie ściągnął więc nie wiem jak pisze)przywołujesz potem konsole [~] bez [ i ] wpisujesz w konsole build 0-3 masz wtedy

dodatkowe działko itp.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam przepraszam za ref ale mam problem

@Colo555 nie moge odtworzyć team fortress 2 content pomożesz?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...