Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak hackować aby nie dostać bana


YourTime

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

111wmj.png

Pisze ten temat bo dużo osób dostaje bana i płacze bo niby bana ma za " nic " ale tak na prawdę ma za hacki. Pokaże ci jak w kilku prostych krokach zabezpieczyć się przed banem, dużo ludzi zna już ten sposób ale się nim nie dzielą. Ja to zrobię, są to naprawdę łatwe kroki po, których będziesz mógł hackować spokojnie. Nie będzie to program tylko sposób oraz jego wykonanie, wiadomo jak będziecie to ignorować to baam i po koncie.

 

222cl.png

Więc do roboty, tera właśnie pokaże wam te kilka łatwych kroków.

 

1 - Wejdź do folderu z gra i usuń plik Uploader.exe

2 - Usuwajcie za każdym razem pliki debug są to pliki notatnika, które się same tworzą a następnie poprzez Uploader.exe wysyłane do nexona

3 - Dajcie se trudna nazwę [ np. W3fdam4mmds ]

4 - Szybko po meczyku wychodźcie do Lobby to nie zdążą zaraportować

5 - Graj w fireteam na hackach tylko z tymi co cie nie podkablują

 

To by było na tyle, stosujcie się tych kroków to bana tak szybko nie złapiecie.

 

333qq.png

Pisałem to sam więc uszanujcie to, ja jadę na tym sposobie cały czas i nie dostaje wgl banów. Lecz na razie musimy czekać na update od Ghbsys bo nie działa na tym HackShield'ie. Spokojnie na pewno coś wymyślą a nawet musza ;P Mam tam VIP'a więc szkoda by było go zmarnować, nie pisać jak coś do mnie że przez ze mnie dostałeś bana bo to nie moja wina tylko twoja. Nawet jak podczas mojego sposobu dostałeś bana i tak nie jest to moja wina bo robisz to na własną odpowiedzialność.

 

Pozdrawiam YourTime

Pozdrowienia dla bartoś'ka ;P

 

444d.png

Proszę administracje o usunięcie tego konta.

Opublikowano

No nie wiem ...

Cokolwiek usuniesz nexon może sprawdzić ...

Z resztą 20 killi do końca , jeden report i masz 20% szans , że sprawdzą folder z grą .

Opublikowano

dobra może to daje jakąś tam ohcronę przed game logami ale nie zapominaj że jak jedziesz na telekillu - jeden filmik i bann więc tak, czy tak banna idzie wyłapać...

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Nie zgadzam się z paroma zdaniami.

4 - Jak chcecie polecieć TeleKill'em to róbcie to pod koniec rundy jak zostanie około 20 killi do końca
5 - Szybko po meczyku wychodźcie do Lobby to nie zdążą zaraportować

Wystarczy 1 sekunda zrobi koleś ss z twoim TK i raport i ban.

 

6 - Graj w fireteam na hackach tylko z tymi co cie nie podkablują

A wiesz, że GM może wejść na rooma nawet kiedy jest full ?

 

Ale zrobiłeś i to szanuję. Brawo.

Opublikowano

"Każda Gumka kiedyś pęknie"

Używając hacka dzień w dzień tydzień w tydzień i ban wleci nawet gdy gramy dyskretnie cieżko zostac niezbanowanym z hackami przez dłuzszy okres

 

1 - Wejdź do folderu z gra i usuń plik Uploader.exe

2 - Usuwajcie za każdym razem pliki debug są to pliki notatnika, które się same tworzą a następnie poprzez Uploader.exe wysyłane do nexona

 

Jak uploader .exe wyśle pliki notatnika do nexona jeżeli w 1 kroku usuniemy uploader.expe

 

Hmm.. Jeżeli były by na ciebie liczne raporty nexon mógłby prześwietlic folder z grą a tu boom i ban

Czemu? Brak Uploader . exe wiadomo co sie z nim stało

 

Sposób dobry masz like ale trzeba zawsze uważać nie używać w żadnym wypadku tellekilla

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Heh normalnie robisz te tematy...a czy to ma sens ??

Pff....

Powiem tak..

Przyda się za tych co uczą się grać z haxami..

Ale czy tu jest prawda ??

Tego nie powiem.

 

Ale i tak potem bana dostaniesz i tak ..

+ ten nowy hs.

Opublikowano

Heh normalnie robisz te tematy...a czy to ma sens ??

Pff....

Powiem tak..

Przyda się za tych co uczą się grać z haxami..

Ale czy tu jest prawda ??

Tego nie powiem.

 

Ale i tak potem bana dostaniesz i tak ..

+ ten nowy hs.

 

Ale robiąc to co mówię masz większą szanse dłuższej gry na 1 koncie...

Proszę administracje o usunięcie tego konta.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

To jak napisałeś UP "Ale robiąc to co mówię masz większą szanse dłuższej gry na 1 koncie..."

To nawet nie opłaca się grać jak wiesz , że i tak dostaniesz bana ;D

x

Opublikowano

Ja pamiętam jak grałem w WarRock to tylko używałem chams (widzenie przez ściany) i tu chyba też by się to sprawdziło, jeśli masz vipa nie powinniście wyłapać bana.

76561198090890807.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tak jak Piecu napisał WH jest to modyfikacja pliku rez. . . .

 

Nie ma opcji Nexon sprawdzi i po koncie...

 

Jeszcze jak kolega parę postów wyżej, ktoś nagra filmik to już jest murowany Ban..

x

  • 2 lata później...
Opublikowano

Pomysł był dobry, dopóki nexon nie poprawił hackshielda, teraz po każdym hacku jest ban, niezależnie od tego czy umie się na nim grać...

 

 

Tak więc zamykam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...