Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dedyk 24/7 wersja 1.0.0 [ Przetrwanie ] [Survival 95 % ] [ WL-OFF ] PREMIUM OFF


Koks(DGE)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PRZETRWANIE

 

Witam. Chcialbym bardzo serdecznie przedstawic wam serwer ktory dopiero co powstal

 

Cuboidy sa lecz tylko 8x8.

Za wiekszy trzeba zaplacic lecz nie skupiam sie na tym dopoki server sie nie rozkreci.

Serwer ma narazie 10 slotow lecz jesli bedzie sie rozwijal w dobra strone od swiat bedzie 20 slotow lub nawet wiecej.

Admin jest ogarniety ( pelnoletni ] z dlugim stazem w swoim fachu :)

zabezpieczanie skrzynek drzwi i ustawianie home jest wylaczone. Niech to przypomina bardziej surv :)

 

KROTKI REGULAMIN

Oraz 2 skriny Miejsca spawnu.

Oraz Latarni :)

 

IP SERWERA - s18.csrv.pl:23186

post-384125-0-91803900-1322189373_thumb.jpg

post-384125-0-28957600-1322189518_thumb.jpg

post-384125-0-44938600-1322189612_thumb.jpg

Opublikowano

Y. Wlazłem na serwer ale komenda /money nic nie zwraca. Znaczy, że Cuboidy sa za realną kasę? Bo jeśli tak, to chyba nie będzie dobry pomysł. Serwer padnie jak kawka.

58731_127467457302825_100001187146602_138450_4172064_n.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...