Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WL-OFF][Wer: 1.0.0 !][DEDYK]Jedyny RPG z Jobs,LevelCraft, i innymi wieloma pluginami pod 1.0.0 ! BestMc Zaprasza !


Nikoos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z dniem 10.12.2011 wystartowało nowe miasto !

Zapraszamy !

 

 

 

Serwerownia BestMc Serdecznie zaprasza na swoje serwery !

 

 

Dane Serwera:

 

 

Nazwa Serwera: BestMc[RPG]

IP: 89.231.6.11:25576

Wersja : 1.0.0

White-List: OFF

Hamachi: OFF

Moby: OFF (Mob Arena niedługo !)

Zwierzaki: OFF (W niektórych miejscach da sie spotakać, nawet w mieście !)

DEDYK: 20 slotów

Up-Time: 24/7

Typ Serwera: Premium/NoPremium

Rekrutacja na Adminów: ON

Kontakt z H@: TabaczkaPL- GG: 6482964 Yosu- GG: 25340807

 

 

 

Opis serwera:

 

Jest to serwer RPG stworzony z pasją oraz zaangażowaniem. Każego dnia jest on rozwijany oraz dochodza nowe budowle. Mamy nadzieje zapełnić cały serwer.

Tymczasowo na serwerze dostępne warpy to :

/warp las

/warp piasek

/warp kopalnia(Każdy ma własny tunel !)

/warp kopalnia2

/warp arena

/warp staw

/warp sklep

/spawn

 

Z czasem będzie ich więcej!

 

Co piątek organizowana jest "dyskoteka" w godzinach 19-22. DJ puszcza muzykę na TeamSpeak3 , a my w specjalnym pomieszczeniu dyskotekowym bawimy sie na calego !. Na dyskotece można otrzymać nagrodę za najlepszą dedykację.

 

Event na obecną sobotę to : Mine Talent !

 

Zasady:

 

Gracze wchodzą na scenę w grze. Pokazują co potrafią , jeżeli zdecydują się zaśpiewać lub coś w tym stylu będziemy oceniać na TeamSpeak3. Im bardziej oryginalny występ tym większe szanse na wygraną!

 

Zapraszamy do gry oraz do oceniania serwera!

Opublikowano

Yo. Serwer w dechę zachęcam do grania miła administracja i ogólnie miła atmosfera pozdrawiam i jeszcze raz zachęcam do grania. Jak coś na serwie Jojo1910 ;)

Opublikowano

krzychu jakoś nikogo innego nei laguje prócz ciebie. Wojownik już poprawiłem dzięki za pokazanie błędu. Zapraszamy ! :)

Opublikowano

1.LWC , ponieważ to jest RPG tak ? hmm znasz się trochę na grze ?

2.Nie mamy graczy ? Wejdź nawet w dniach szkolnych około 15 zobaczysz zawsze minimalnie 10-12 osób ;) Pod wieczór do 20 się zbiera :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...