Skocz do zawartości

Runy czy championi?

KonanPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam bardzo wielki dylemat. Właśnie wczoraj wbiłem 30 LvL w League of Legends,więc mam już możliwość gier rankingowych. Z tego co mi wiadomo, większość graczy, którzy grają mecze rankingowe mają runy. Ja mam jakieś badziewne, najtańsze jakie można było znaleźć (kupiłem je na samym początku gry ok. 5-10 LvL). Normalnie bym kupił runy, ale zastanawiam się czy warto. Lubie grać różnymi postaciami np. Tryndamere, Akali, Ezreal, Fiddlesticks, Jarvan IV, Lee Sin, Talon, Veigar, Vladimir, Wukong, Xin Zhao czy Warwick. I tutaj mam problem, bo jeżeli już to jakie runy kupować, na jaką postać? Wszystkimi mi się dobrze gra. Chciałbym jeszcze kupić kilku championów (bodajże 3-4, za 3150 oraz 6300). Jak WY byście postąpili na moim miejscu? Może darować sobie jeszcze gry rankingowe i pobawić się na normalach czy jednak kupić te runy i grać rankingowe? Proszę o szybką pomoc.

Pozdrawiam.

Wróciłem ;]

Runy kupuję się od 20 lvl dlatego że masz już odblokowany 3 krąg run. Jeżeli masz już maina (postać którą grasz najczęsciej i bardzo dobrze Ci się nią gra) to zbieraj do niej runki , a jak już kupisz full runy to zbieraj na bohaterów. Ja np. mam już wszystkie runki do AD Carry i postacie moje to Caitlyn, Vayne , Ashe , Graves , Ezreal ;)

a jak nie wiesz jakie runy kupować to www.mobafire.com

puki nie masz run nawet nie wchodź na rankedy, ktoś zobaczy że nie masz run to od razu będziesz gorszy :P

przynajmniej ja i kilku kolegów by tak zareagowało ;x

graphic.png

Co do rankedów to nawet nie możesz jak na tą chwilę o nich myśleć.

Dopiero wbiłeś 30lvl i rozegrałeś zbyt mało gier więc jest spore ryzyko wpadnięcia do "ELO HELL".

Tym bardziej jeśli będziesz grał solo.

Zaś jeśli mowa o kolejności kupowania to ja najpierw zatroszczyłbym się o runy.

Dają one sporą przewagę i pomagają w grze. Warto się w nie zaopatrzyć.

1373662483-U83583.png

a jak nie wiesz jakie runy kupować to www.mobafire.com

puki nie masz run nawet nie wchodź na rankedy, ktoś zobaczy że nie masz run to od razu będziesz gorszy :P

przynajmniej ja i kilku kolegów by tak zareagowało ;x

gówno chuja warta prawda -,- runy nie zrobią z Cb koxa, dają Ci większe obrażenia, ale powiedz, po co komu obrażenia jak nie będzie umiał tego wykorzystać z powodu braku musku?

mobafire- pare % dobrych buildów...

jeżeli chodzi o runy- looknij kolesi z top na rankedzie ;p

Runy tak naprawde pomagaja w poczatkowej fazie gry,w pozniejszych fazach z runami czy bez nie wyczujesz nawet ze nie masz run.

Co do rankedow,polecam wbic +300wygranych poniewaz ranked to ranked,trzeba juz mocno ogarniac.

A tak to teraz poczwicz sobie na normalu,zdobadz umiejetnosci grania kazda klasa postaci

sstwc.jpg

czym się różni tank od offtank? Że offtank troszkę mniej życia ale więcej ataku?

Tank to ktoś kto ma full hp, armora, magic resist, po prostu na czołg go się robi. A offtank to ktoś z dużą ilością hp i ad. I pod to kupuje się itemy.

Dobrym połączeniem na offtanków jest warmog + atma.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Runy czy championi?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...