Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Serwer gry Call of Duty: Black Ops jest obecnie niedostępny.


xyc

Rekomendowane odpowiedzi

Rekrut
Opublikowano

Witam, od 3 tygodni mam problem z CoD:BO, a mianowicie gdy włączam multi wyskakuje łączenie, nagle zawiesza się to kółko na jakies 30 sekund i wyskakuje komunikat "BŁĄD. Serwer gry Call of Duty: Black Ops jest obecnie niedostępny. Spróbuj ponownie później bądź wejdź na www.callofduty.com/blaskops/status.php".

 

Dodam, że przeinstalowałem grę, przeinstalowałem steama, sprawdziłem spójność plików gry i nic nie pomogło... Może wy macie jakies pomysły??

Opublikowano

Niestety, nie zabardzo wiem, czemu przeinstalowanie gry nie pomogło.

Najczęściej wystarczy zrestartować grę, tzn. włączyć i wyłączyć. Jeżeli reinstall nie pomógł, to może być to spowodowane prawdziwą "niedostępnością" gry :P (ostatnio nie miałem okazji grać to nie wiem :D).

Zrób tak:

Włącz gre- spróbuj wejść na serwer.

Gdy błąd bedzie występował - wyłącz gre

włącz jeszcze raz.

Jeżeli nie pomoże - napisz w tym temacie co się dzieje.

Opublikowano

Mnie też tak się dzieje gdyż mam pirata...Wiec ty też chyba masz pirata a jeżeli masz orginała to musisz czekac aż samo zacznie dzialać lub musisz pare razy reinstall zrobic ....

W Grudniu kupuje black opsa bo chce sobie w końcu na multi pograć

76561198021943425.png

Opublikowano

mój kolega ma to samo. Rozwiązaniem jest updater, jeśli masz siódemkę ( Najnowsza wersja ) Pobierz ją i zrób udpater.Powinno pomóc.

 

@Edit

Wszyscy co mają pirata, muszą pobrać updatera + crack ( Chyba, bo mój kolega ma taki sam problem ale z piratem )

Jest tak ponieważ gra nie ma alterIWnet, tylko steam.

zv669_sipeantus.png

Rekrut
Opublikowano

Ale ja mam oryginalną grę i chodziła dobrze. Zainstalowałem Bf3 i od tamtej pory nie chodzi... czyżby Origin mógł coś narobić ze steam ?

Opublikowano

Origin raczej nic nie zrobił, lecz dla pewności wyłącz go, gdy masz zamiar grac w COD'a.

Jeżeli zresetowanie gry/ steama nie pomaga, to nie zabardzo wiem co sie dzieje.

Wyłącz zapore internetową, anty-virusa.

Rekrut
Opublikowano

Antywirus też nie pomógł.... dalej wyskakuje to samo... teraz nie wiem czy MW 3 kupować, bo może byc ten sam błąd a 99zł pójdzie sie pierdzielić...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...