Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie call of duty mi pójdzie?


Lamzioo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cod Mw 1 może cudem.

Co najwyżej 1 , 2 ;/

shinshoda.png

<p style="text-align: center;"><span rel="lightbox"><img data-cke-saved-src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></span><br></p><p style="text-align: center;"><a data-cke-saved-href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" class="bbc_url" title="Zewnętrzny odnośnik" rel="nofollow external"><img data-cke-saved-src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></a></p>

 

Proszę o zdjęcie 10%-20% WARNÓW ;<

Nie bądź świnia dajj kamie... ekhem

axyc.png

Opublikowano

1,2 w 100 % ... o 4 to nie wiem.. może pójdzie bo na pewno odpali ale lagi będą ;<

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

1,2 spokojnie pójdą, spróbuj podkręcić procka i kartę to może 4 pójdzie na minimalnych

 

@down procka ma dobrego ale co się stanie jak będzie lepszy? z kartą tak samo można sporo wyciągnąć, bez odbioru

Opublikowano

@up

 

hahahaah .. podkręcić procka.. procka ma bardzo dobrego jak na tą grę:) kup karte graficzna nvidia 9600 GT 1gb to na ultra wejdzie ;>

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

@wilku93

 

a może to się stanie, iż nie jest profesjonalnym informatykiem i jak podkręci za dużo to mu się spali :)

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

MrRazor1851

 

ma racje :) zbieraj na lepszy komputer zamiast na cod'y :)

//nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

@ PaTrOL

 

Twoim zdaniem tylko PROFESJONALNY INFORMATYK potrafi podkręcić procka aby go nie spalić ? :D

Buahaha

Mój 10 letni brat potrafi to zrobić ^^

Wystarczy poczytać. Wszystko jest w internecie ...

 

CoD 4 MOŻE Ci pójdzie. Ale na lagach.

W CoDa 2 zagraj albo GTA SA a nie bijesz w CoD 4 o.O

"Serce motocyklisty bije w rytmie obrotów jego maszyny <3".

 

Aprilia RS 125 gs (42KM) <3 Kocham ją :)

Opublikowano

Zapraszam:

http://www.mpcforum.pl/topic/295104-pomoc-spytaj-czy-wejdzie-ci-call-of-duty/

 

Trzeba to rozkręcić ;). Patrząc na twojego kompa na dużo nie licz Cod1 lub 2.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...