Skocz do zawartości

[Pytanie] Postacie

Arcz3r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

mam pewien problem co do skilli i movment transport mianowicie, nie wiem czy to dobry pomysł na postacie, więc proszę o mała pomoc, co myślcie o:

Bow+Mental+Super Speed, co o tym myslicie ? i z mental jaka pod kategorie brać według was ? ;d i czy nie lepiej flight ? głównie tego "Archera" chcę zrobić pod DPS tylko nie wiem czy to dobry pomysł

i co jeszcze:

Staff(albo Dual Sword)+ tu nie mam pomysłu+Acrobatics, proszę o jakiś pomysł co do tej postaci, uparłem się najbardziej na te dual sword+acrobatics ale nie wiem co z tym będzie się ładnie kleiło ;>

a i jak bym chciał jeszcze zrobić taka postać jak:

Ice+Miotacze(te rączki)+Flight , to w jaką pod kategorie ice lecieć ?

Proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuję ;D

Co do pierwszego...

Bow będzie dobrym rozwiązaniem. Ja osobiście mam postać z Bow + Flight i gra się bardzo dobrze. Moby, które nie mają mocy uziemiania lub przyciągnięcia są bez żadnych szans.

Co do drugiego...

Nie mam postaci Mentala, więc nie mogę Ci powiedzieć czegoś z własnego doświadczenia. Ale widziałem kilku Mentali z kijem i radzili sobie świetnie.

Co do trzeciego...

Jaka to ma być postać tank?

Jeśli chcesz być tankiem to polecam układ Fire + Strzelające Rączki, naprawdę dobrze się gra taką postacią.

1294477714-U1.png

dzięki, już spełniłeś moje wymogi że się tak wyrażę wielkie dzięki ;>

heh, mam mały problemik co do mental+staff ^ ^

osiągnąłem już 8 lvl, robię go na illussion

mam już manance, psychic blade i grandeur, i już zaczyna się trosze pod górkę ponieważ nie wiem czy rozwijam dobrze postać z tym illussion, mam dalej zamiar robic:

phantom flames, psychic schock, reflect pain, psychic shield, wystarczy tyle czy coś rozwijac z illussion ?

a ze staff mam:

staff weapon profinency, sewwping slice, martial flowers i focused spin, i pytanie jak wyżej czy mniej więcej dobrze lecę i co tu dalej dawać ? i widzę że są tu skille w które można dawać nawet po 3 pkt to kieruje do tych skilli pytanie na ile to wbić ^ ^

i przepraszam że tyle pytań ale jestem zielony w tej grze (chociaż to pewnie widać) a chcę dobrze rozwinąć tą postac ^.^

Szczerze ja to pakowałem we wszystko po kolei na 30 lvlu miałem all wymaksowane z iluzji, a skille staffem prawie wszystkie prócz jednego combo (zaraz wbije do gry i Ci podam co i jak, bo teraz nie pamiętam)

Ułożyłem sobie skille pod pvp i pod rajdy i fajnie mi się grało, teraz zacząłem grę nature bow :D

spoko to czekam tylko jest tez małe ale, ja mam też acro i za pewne wart coś tam wpakować ;> ale coś się pomyśli najwyżej zresetuje skille ^^ an a jakim serwie grasz eu i na pvp ?

yo ludzie ponownie, mam już tzw iconic power (jak i 10 lvl ;D) co wybrać dla staff+mental+acro ? Sonic cry czy sonic schout czy czos innego ? ;>>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Postacie   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...