Skocz do zawartości

Telefon do 750 zł

ZWIERZ

Telefony  

5 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jaki telefon

• ZTE Skate
      0
    • SE Xperia mini pro (Ta nowa)
    • Samsung Galaxy Ace
      0
    • Samsung Galaxy Wave 1&2
    • SE Live with Walkman
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pewien dylemat, ponieważ chce kupić telefon do 750 zł i na razie mam 5 na oku. Proszę uzasadnić wybór i oczywiście jestem otwarty na wszelkie propozycje. Telefon powinien posiadać:

• Dobry Procesor (Co najmniej 700 Ghz)
  • Androida lub Bada OS
  • Głośny głośnik
  • Konkretny aparat
  • Wyświetlacz 16m kolorów

Z góry dziękuję!

91559340492394285824.jpg

Myślę, że zapomniałeś dodać jeszcze jednego konkurenta. Mowa tu o Samsung Galaxy Gio. Według mnie jest to bardzo dobry smartphone. Wcale nie jest gorszy od Ace, powiedziałbym nawet że jest lepszy. Jedyne co ma gorsze to aparat, bo ma 3,2 a Ace ma 5. Na dodatek GIO ma szkło na wyświetlaczu przez co jest mniej podatny na zarysowania. Co prawda nie jest to szkło Gorilla, ale to zawsze szkło. Najważniejszym atutem jest to, że mowa tu o 750 zł. GIO kosztuje o 200 zł mniej.

Na Twoim miejscu porządnie bym się zastanowił.

Jestem szczęśliwym posiadaczem Samsung'a Galaxy Gio i z pewnością mogę Ci go polecić.

zobacz sobie to:

http://http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/gts5660gio/Samsung_GTS5660_Gio.html

I'd BASH YOUR FUCKING HEAD ON THE WALL!

Mam 2 faworytów ;]

Nr.1 : Samsung Wave 525 ( GT-S5250 ) , mam go od premiery , jest moim zdaniem wyjebis#y , wspomagasz go kartą microSD 8 gb i śmiga jak nóż z masła ;)

Jeśli chodzi o jakość zdjęć to jest średnia ( 3,2 ) przy dobrym świetle można się nacieszyć fotkami . Jedyna wada tego fona to tylna klapka ;x co pół roku jeśli chcesz zachować dizajn i piękno tego teflonu to musiałbyś wymienić ;) bo się strasznie rysuje . Jeśli chodzi o głośność wydawanego dźwięku to wierz mi że przygłusza telefony z górnej półki ;)

Nr.2 : Sony Ericsson : XPERIA X10 mini / mini pro ( X10 mini to bez klawiatury qwerty a mini pro to z klawiaturą )

Telefon polecam dlatego iż ma piękny dizajn , mały telefon , głośno gra, fajne wgl. menu itp ;) polecam ;)

Jeśli chcesz więcej pomocy co do tych modeli to pisz ;) specjalizuje się w tych modelach.

narutotagkopia.jpg

Miej wyjebane na wszystko i na wszystkich ! a tym bardziej na wyżej ustawionych mod*** którzy lizali d*psko żeby dostać posadę .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Telefon do 750 zł   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...