Skocz do zawartości

HotCraft[Dedyk][FB+RPG][24/7]

kuba200033

Rekomendowane odpowiedzi

HotCraft

To serwer który dostarczy ci dawki zabawy .

Postawi cię na nogi . Posiadamy Team inny od innych .

Spędzisz na nim w miarę sporo czasu .

post-383342-0-46888900-1322069994.png

HeadAdmin : LumeR

Współwłaściciel : Rerijus

Admin : Deamon

Rekrutacja na Modetratorów - Online

post-383342-0-45253100-1322070168.png

f9.owncraft.pl:25057

Informacje :

Potwory - Offline

Zwierzęta - Online

PvP - Offline

Edytowane przez kuba200033
rondelek.pngSygnatura by GeRu

BrakNickó ty tu nie klnij może ktoś lubi taki rodzaj gry... a tak w ogóle to jest ROLEPLAY! tu nie ma potworów to jest serwer który tworzy miasto i swój oddzielny świat. Dużo jest takich serwerów bo one "udają" normalne życie i to mi się podoba.I tak wogóle to źle napisałeś login.

Pozdrawiam Hawken12

Edytowane przez obiadek

BrakNickó ty tu nie klnij może ktoś lubi taki rodzaj gry... a tak w ogóle to jest ROLEPLAY! tu nie ma potworów to jest serwer który tworzy miasto i swój oddzielny świat. Dużo jest takich serwerów bo one "udają" normalne życie i to mi się podoba.I tak wogóle to źle napisałeś login.

Pozdrawiam Hawken12

To po chuj mi wciskasz tani bajer "serwer dostarczy ci wielu emocji" skoro na tych roleplayach ich nie ma? To jest tylko serwer do budowania, dla wielkich 10 letnich artystów minecraftowych, mających podnietę jak wybudują coś dużego z kilku klocków wełny.

"I tak wogóle to źle napisałeś login." Serio? oO nie wiedziałem -.- Dzięki za info, zmienię......

""udają" normalne życie" to lepiej wyjdź na dwór i zobacz różnice.

"BrakNickó ty tu nie klnij może ktoś lubi taki rodzaj gry..." lubią taki rodzaj gry osoby jak ty , bojace sie stracic eq w glupiej grze. Zamiast normalnie pograć to pierdolicie sie z tą wełną nie wiem po co.

Pozdro dla no-lajfa.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum HotCraft[Dedyk][FB+RPG][24/7]   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...