Skocz do zawartości

[DL] Gotowiec Katakumb

PavloX

Rekomendowane odpowiedzi

@Oftopic

@Rampager weź ty lepiej idz se pograc w mario, człowiek twórca sie znalazł, miałes serwer, to te twoje niby nowe mapy były to tak naprawde m3 innych królestw. Tak naprawde to jesteś zwykłym naciągaczem, chciałes odemnie wyłudzic pieniądze na dedyka,a jak nie chciałem dac nawet pare zł bo ich nie miałem to odrazu mnie zacząłes krytykowac i wyśmiewac. Pliki które były duzą cześcią zrobione przezemnie (przez ciebie równiez pewna częsc) wystawiłes na mpcforum tylko dla tego zeby dostac pare plusów (nawet nie napisałes przez kogo były robione, dopiero potem jak się ubiegałem o to w temacie). Mówisz ze z gotowców jade, a ty jaki innym przykład dałeś? świecenie gm = evonis , strona na serwer = metin5 i mógłbym simiało wymienic jeszcze troche.

Ja cie człowieku bardzo prosze zniknij z mojego życia, nie chce abyś w jaki kolwiek sposób się ze mną kontaktował i w szczególnosici komentował moje wypowiedzi na forum

A tak wogóle dlaczego nie masz bana za multi konto?

Wracając do tematu, dlaczego ta paczka waży tak duzo? przeciez pliki z katakumbami do klienta chyba nie waża aż tak dużo (przynajmniej u mnie)

• 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [DL] Gotowiec Katakumb   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...