Skocz do zawartości

FreeBSD czyli wszystko o instalacji.

Eryk624
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej

mam problem chce postawić serwer dedykowany lecz muszę sobie zainstalowac na nim FreeBSD. i tu moje dwa pytania:

czym się rózni FreeBSD 7.2 od 7.4?

czym się różni 7.2 a 8.2? chodzi mi o instalacje + funkcje

przeznaczenie plików: http://www.mpcforum....-serwer-metin2/

ftp://ftp.freebsd.or...ISO-IMAGES/7.4/ <-- FreeBSD 7.4 który plik pobrac? nagrac na plyte i z plyty wgrac

;]

niczym nie różni tylko jest nowszy

jak widze nawet nie chce ci się poczytać cokolwiek na ten temat gdziekolwiek w necie , wszystko ci powiedziano w postach w poprzednim temacie a ty nawet nie ruszyłeś z miejsca i znowu pytasz dokładnie o to samo

wersja dvd może najszybsza, zresztą po zainstalowaniu z którejkolwiek wersji iso będzie TEN SAM SYSTEM

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

napisałem DVD , discX to 3x CD które trzeba nagrac i zainstalować wszystkie po kolei

przeciez ci napisałem co nie nagrasz to to samo co potem sie zainstaluje , z DVD bedzie najszybciej zainstalować , chyba ze nie masz stacji DVD tylko CD-ROM zwykły to x3 CD wypalasz

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

w jakim celu to zrobić ? może mu to wytłumacz jak to takie proste i jaką ma w tym oszczędność ( płytka DVD kosztuje 1 zł )

on nie nie ma kompletnie nic jak tylko czysty dysk pod system i zero pojęcia jak nawet zainstalować cokolwiek

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

już z ci pisałem, rób z byle jaką wersją bo kompletnie nie ma znaczenia jaką masz wersje FreeBSD , to te same pliki ten sam system tylko z uaktualnieniami

zrób w ogóle cokolwiek i zainstaluj przynajmniej jakąkolwiek wersje systemu choć raz

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

a co sie martwisz instalacją, jak ty sobie kompletnie nie radzisz z dowolną instalką

zainstaluj po prostu cokolwiek, potem będziesz sie martwił czego brak i bez problemu dodasz w dowolnym momencie , nawet jak zainstalujesz wszystko przecież nie rozpiepszy ci systemu ani nie umożliwi postawienie serwera

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

tak samo się unstaluje jak każdą inną wersje systemu

a ty naprzyszłość czytaj do cholery dokumentacje i serwisy , wszystko masz tam napisane, wyjaśnione. pomoc też uzyskasz bez problemu

http://www.freebsd.kie.pl
http://freebsd.therek.net/handbook/

reszte stron masz w tym serwisie albo więcej na google

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

nie dziwił bym się jeśli było by wszystko po angielsku , wiadomo nie ogarnia języka angielskiego technicznego , ale dokumentacja polska jest prawie tak wielka jak w każdym innym języku , zresztą podałem linka do pełnej dokumentacji projektu po polsku

ciekawe czy się doczekamy kiedy w końcu pierwszy raz postawi system , a tu tak prosto jest to zrobić . wrzucić tylko płytkę i zainstalować jak leci COKOLWIEK

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if