Skocz do zawartości

Problem z GTA IV

xxXdywanXxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak: Dawno nie grałem w GTA IV, myślę sobie.. zagram. Ok poszedłem po płytę, oczywiście porysowana i problem z odpaleniem. Udało się! Odpalam, patrzę j*b error: GTA IV FATAL ERROR: unrecoverable fault please restart the game. Ok, wku*wiłem się i czytam na jakimś forum [...] zainstaluj cracka od razora, może jakoś to ominie. Ok pobieram to coś i się cieszę, normalnie się włącza.. Z początku.. Ok gra się włącza iiii... zgadnijcie co dalej? kolejny ku*wa błąd: GTA IV FATAL ERROR: WS10. NO KU*WA! No, i się wku*wiłem i wbiłem tutaj, aby się zapytać o co chodzi.

P.S: Jestem debilem i przy wgrywaniu cracka nie zrobiłem kopii zapasowych plików

sygnaturaaa.jpg

zainstaluj jeszcze raz. Możliwe też, że pliki są walnięte i już Ci z tych plików nie pójdzie. Ściągnij z neta i użyj CDkeya ze swojej płytki (to nie piractwo)

@down

Ja mam 4Mb/s na 2 kompy i ściągnąłem GTA IV w parenaście godzin.

zainstaluj jeszcze raz. Możliwe też, że pliki są walnięte i już Ci z tych plików nie pójdzie. Ściągnij z neta i użyj CDkeya ze swojej płytki (to nie piractwo)

Ok, w instalowanie pobawię się jutro, bo mnie lenistwo zżera, a jeśli ja rozumiem z tego co napisałeś, że pliki są walnięte i żebym ściągnął z neta to tym bardziej mi się nie chce. Tak to jest jak się ma radiówkę 2 mb podzielonego na 2 kompy xD
sygnaturaaa.jpg

@down

Ja mam 4Mb/s na 2 kompy i ściągnąłem GTA IV w parenaście godzin.

ale 2Mb/s na 2 kompy to mało, pobiera tylko od 100kb/s do 250kb/s, ale to rzadko. Najczęściej po 140kb/s. U Ciebie nie będzie szło maksymalnie 250kb/s tylko z 300-500 może więcej. Spora różnica jest, a jak jeszcze pobieram z torrentów to jeszcze wolniej, bo mam niektóre porty zablokowane

EDIT: Nie wiem co to ma do rzeczy, ale jakoś tak napisałem ;p Tak czy inaczej te 15gb będzie się ściągać z 14-16 godzin

Edytowane przez xxXdywanXxx
sygnaturaaa.jpg

A mógłby ktoś mi wrzucić oryginalny plik GTAIV.exe i jak był to LaunchGTAIV.exe? Ale launch był chyba od cracka to sam GTAIV

EDIT: Nie, jednak te 2 pliki mógłby ktoś wrzucić? Najlepiej na speedyshare

Ok, naprawiłem. Nie reinstalowałem ani nic tylko pobrałem jakiegoś no-cd patch SecuRom i działa

Edytowane przez xxXdywanXxx
sygnaturaaa.jpg