Skocz do zawartości

WIELKIE OTWARCIE NOWEGO SERWERA MINECRAFT NO PREMIUM !

Rekomendowane odpowiedzi

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA NOWY SERWER NO PREMIUM !!!

KAZDY MOZE WYBRAC CZY CHCE GRAC NA PLASKIEJ CZY NORMALNEJ MAPY

I PRZEDEWSZYSTKIM SA MILI ADMINI :)

ZA 3 SPROWADZONYCH NOWYCH GRACZY ADMIN GRATIS !!

DANE:

HAMACHI: NAZWA FLAYER98 HASLO 123

IP DO SERWERA 85.11.90.128

ADMINISTRACJA ZYCZY MILEJ GRY !!

W RAZIE PROBLEMU PISAC NA GG:26670902

Edytowane przez filip98

"Wielkie" informacje, a twórca zachowuje się jak debil.

"WIELKIE OTWARCIE NOWEGO SERWERA MINECRAFT NO PREMIUM !" - Wielkie otwarcie serwera hamachi, gdzie admina masz za free.

"KAZDY MOZE WYBRAC CZY CHCE GRAC NA PLASKIEJ CZY NORMALNEJ MAPY" - Są prawdopodobnie 2 światy(Multiverse), z czego odwołując się do punktu poniżej, gracze będą mieli domki na obu, cubów nie będzie, i serwer padnie po 5-10 minutach.

"ZA 3 SPROWADZONYCH NOWYCH GRACZY ADMIN GRATIS !!" - Czyli jak zbiorę 3 osoby(5 minut albo i mniej) to dostane admina? Za łatwo, cały serwer będzie robił Multikonta aby mieć adminów.

"PRZEDEWSZYSTKIM SA MILI ADMINI" - Raczej jeśli robisz rekrutację na adminów, to ich nie posiadasz.

"HAMACHI: NAZWA FLAYER98 HASLO 123 IP DO SERWERA 85.11.90.128" - Serwer hamachi, prawdopodobnie na serwerze domowym, wg mnie wyłączany na noc, admin się szybko znudzi.

Moja ocena: Serwer do dupy, a jeszcze nie wszedłem. Sama sygnaturka "NOWEGO SERWERA MINECRAFT NO PREMIUM !" jest żałosna, i posiada mało informacji.

Wg mnie:

1. Admin ma 10-15 lat.

2 .Myśli że własny serwer jest łatwo zrobić.

3. Nie umie wyłączyć przyciska/przycisku "Caps Lock".

4. Zamiast "Caps Lock'a" trzymał "Shift", bo prawdopodobnie nie zauważył przycisku powyżej.

5. Nie umie używać polskich znaków.

• Ostatnio przeglądający forum WIELKIE OTWARCIE NOWEGO SERWERA MINECRAFT NO PREMIUM !   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...