Skocz do zawartości

Słuchawki , Pytanko ;D !

WodnyGłaz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć...

Gdy kupiłem Samsunga Wave dostałem takie słuchawki :

Po czterech dniach się rozje#ały ... tzn plastyczki poodpadały :

30483164876153921778.jpg

No i się wszystko skończyło ;d jak dla mnie Bass był magiczny

:) piękny czysty dźwięk tak do 11/12 ( pogłośnienie ) , później już trochę trzeszczało.

Opłaca się kupić te oryginalne słuchawki do Samsunga czy oryginalne ale inne ( może lepsze , tyle żeby był mega piękny bassik ) słuchawki.

Dzięki za pomoc.

TAKIE KTÓRE SĄ W SS UP.

narutotagkopia.jpg

Miej wyjebane na wszystko i na wszystkich ! a tym bardziej na wyżej ustawionych mod*** którzy lizali d*psko żeby dostać posadę .

Do sluchania basów nie kupuje sie zadnych pchelek !

Bassy sie slucha na czym takim :

http://sklep.sizeer..../64-1-small.jpg

No weź , odechciało mi się żyć jak to napisałeś ;d niby ma ładny wygląd ... ale ... kumpel sobie kupił podobno taki zajebisty sprzęt za 80 zł... założyłem to , efekty : 0 bassu , jazz na maksa... weź wyjdź ....

narutotagkopia.jpg

Miej wyjebane na wszystko i na wszystkich ! a tym bardziej na wyżej ustawionych mod*** którzy lizali d*psko żeby dostać posadę .

Kolega miał przy starym telefonie :

http://allegro.pl/pi...1943269681.html

Grały dość zacnie, chociaż przyznaje się bez bicia, że słuchałem na nich tylko rockowych kawałków, więc cięzko mi opisać soczystość bassu :(

Tylko sprawdz czy telefon da rade :

Impedancja: 16 Ω

Hahah, przedwczoraj mi się takie rozpieprzyły :DD Nie polecam, kabel sztywny "tańczy", i basy znikome. Poza tym niezbyt wygodne :/ Teraz kupiłem Sennheisery mx 300 za 30zł i jestem zadowolony ;)

W takim razie nie mam nic więcej do powiedzenia w tym temacie. Dzięki wielkie za sprostowanie. Kumpel co prawda telefon i słuchawki już wymienił ale jak będzie szukał nowych, właśnie tego typu to zaproponuje Twoje.

Jeżeli autor tematu nadal czegoś szuka i te z góry mu nie odpowiadają to moge zadzownić, popytać.

f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Słuchawki , Pytanko ;D !   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...