Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Wirus na kompie... Nie wiem czy szpieg czy co...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was. Dziś na kompie coś się stało.. Ale nie wiem co. Jak wróciłem z kuchni to komputer sam z siebie wszedł mi na jakąś stronę, na której było napisane ' you jestes a HOMO' ... Dobra, to było dziwne, ale poźniej kilka razy ze steama mnie wyrzuciło, i wtedy miałem podejrzenia, ale gdy napisałem w notatniku 'Dorwę Cię' To myszka zrobiła kilka kółek na pulpicie... Jak myślicie co to jest.? I co z tym zrobić.?

 

@Edit Z podpiętego tematu

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

To był tzw. Trojan wejście boczne. Dzięki niemu ktoś może mieć dostęp do komputera tak jak i jego właściciel.

Dobra, problem rozwiązany, jeszcze tylko w czwartek zrobie formata i git ; )

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

Tak jak pisałem już w Twoim statusie....

O ile to keylogger, to co masz , to antyvirus powinien coś wyświetlić, bo keylogger jest odmianą trojana.

Opublikowano

C:\Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\Dupa.exe

C:\Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\SUPER.exe

co to

 

2011-11-22 15:36:19

Co wtedy się stało

 

Sprawdź czy możesz uruchomić edytor rejestru możesz go uruchomić w uruchom wpisując regedit

jeżeli nie napisz

 

Nie daje się tyle antywirusów na jednym kompie

 

bardzo mnie martwi to

"FirstRunDisabled" = 1

"AntiVirusDisableNotify" = 0

"FirewallDisableNotify" = 0

"UpdatesDisableNotify" = 0

"AntiVirusOverride" = 0

"FirewallOverride" = 0

 

ale nie wiem jak to zmienić

 

A i nie podmienia się pliku uxtheme.dll bo powoduje błędy które już były.

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

To nie keylogger, keylogger nie robi takich rzeczy, ktoś zabawił się w tworzenie wirusów ( kolega nie dał ci przypadkiem czegoś? ) i stworzył wirusa kontrolujący komputer, na pewien czas dla bezpieczeństwa, wyłącz internet. Poszperam i powiem co robić

 

@Edit1:

 

Boże, wywal te śmieci....

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Masz trzy antywirusy, można mieć tylko JEDEN

Zainstaluj sobie Comodo firewall, i zainsntaluj Spybot Search & Destroy.

 

@Edit2:

 

Jeśli stało się to dzisiaj, zobacz to:

 

To jest ukryta treść, proszę

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

Teraz jestem w 100% pewny, że KTOŚ kontroluje mój komputer... Przed chwilą stworzył chat i pisałem z nim... Chciał żebym go dodał na skype itd.. Gadał coś o Steamie, Minecrafcie... A na początku rozmowy napisał ( Przetłumaczyłem ) 'Cześć, jestem Hackerem'

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

Jeśli to jakiś dobry wirusik, to i tak mógł podpiąć się pod inne procesy lub potworzyć swoje kopie autouruchamiające. Najlepszy format, lub JEDEN, porządny antywirus, którego zainstaluj bez neta, przeskanuj dokładnie i tyle... ew. format, czego nie polecam.


 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...