Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Raport z sierpnia2010 roku


TOSHI87

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Dziś ze zdumieniem zobaczyłem że jest raport na forum nexona na konto mojego kolegi.

Raport jest z 26.08.2010r. Konto do tej pory jest aktywne.

Jak miał rangę początkową to ktoś z jego kolegów co jakiś czas logował się na konto i grał (jak widać) z telekillem :/

Mój kolega nigdy hacków nie używał (ale to mało znaczący fakt bo SS robią swoje)

 

Raczej nie ma szans że nexon "zapomni" o tym raporcie..

 

Ale z drugiej strony już dość długo była cisza w tej sprawie...

 

Link do raportu:

To jest ukryta treść, proszę

 

Co o tym sądzicie??

BrutalusPL.png
Opublikowano

Jeszcze stary layout był :O

 

Dowody są jednoznaczne lecz raport lezy ponad rok takich tyłów nexon napewno nie ma.

 

Powiem tak. Niech sobie nowe konto zrobi nie zbanują go bo na kompie hacków nie ma

 

Chyba mu sie upiekło ;p

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Tak już jest jak się podaje passy innym..., może niech lepiej zacznie od nowa, kto wie czy Nexon nagle sobie o tym nie przypomni :).

Opublikowano

Hmm to co teraz piszemy to zwykłe przewidywania... Sami nie jesteśmy w stanie okreslić jak postapi nexon jak zostało wyżej wspomniane moze im się przypomniec choćby jutro i konto BB, ale jeśli ma jakąś wysoką rangę to chyba na jego miejscu pozostałbym na tym koncie, a w razie banna niech się tłumaczy ze miał włamanie na konto a nie ogarniał jak zmienić passy bo słaby z angola był xD

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Teraz ma 2LT3 ale szkoda kasy co wydał na dwa permy :/

Może za to że kupował nx nie dostanie bana ;) Zobaczymy ;)

 

Dzięki za odpowiedzi..

BrutalusPL.png
Opublikowano

Teraz ma 2LT3 ale szkoda kasy co wydał na dwa permy :/

Może za to że kupował nx nie dostanie bana ;) Zobaczymy ;)

 

Dzięki za odpowiedzi..

 

w takim razie EOT, jak chcesz coś jeszcze pisz na OW/Gg to otworze

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Raczej nexon nie zbanuje cie już, no chyba ze np. ktoś tam napisze i będzie widać ten raport to cie sprawdzą.

 

PS. Dlaczego na ss jest wszystko jak na wersji NA ?

Δ ( ͡º ͜ʖ ͡º)  ಠ_ಠ Δ

 
Opublikowano

Ahhh i to zapewne ktoś z nas ponieważ kto by patrzył na raporty z tak dawna.

Naprawde można na was polegać..

 

A co do postów w tamtym temacie look

 

"Nexon WTF?!

NOT BANNED DO JASNEJ KURWY ?

JA PIERDOLE, BANUJCIE GO

NEXON - BYŁEŚ W DUPIE ? - I GÓWNO ZNALAZŁEŚ

BANNED +6756409

THIS IS OLD REPORT BANNED SUKI JEBANE PIERDOLONE

DO BERŁA !!"

 

2.

PiERDOLNIJCIE SIE W GŁUPIĄ MORDE OSRAŃCY

NEXON OBRABIA NIEMCOM I TÓRKOM HÓJE

jESTEŚCIE GŁÓPI RZAL I BUL.

MORDY JEBANE W CIPSKO NIE UMYTE/ZAROŚNIĘTE

 

3 NEXOOOON IS MY BIT CHES

OHH YEA **** ME **** ME

OOOOOOOOOŁŁŁŁŁŁŁ JEAAAAAA

MPCFORUM.PL -

 

bardzo mądrze ktoś zrobił podając tam link do naszego forum..

 

@3 down nie to nie ja ^.-

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

No panowie dzięki :/

 

Kolega już zrobił nowe konto..

 

To Polska a ludzie zawistni.. Nie ma co polegać na MPC bo różne osoby tu wchodzą :/

 

Dzięki komuś od nas ban 100%

BrutalusPL.png
Opublikowano

Widzisz...Mogłeś nie podawać tutaj linka...Nigdy nie wiesz,jakiż to ,,uczciwy człowiek'' siedzi aktualnie na MPC ;/

boyka.jpg

Opublikowano

już wiemy kto to - podpisał się ;D

wiesz o tym ze to nie mogl byc on ja wejde tam napisze to samo i napisze ze ty byles i co ?? to jest latwe tutaj ktos zagladal i tera sie wyglupia tam eh czlowieku nie podawaj tutaj na mpc jak cos to na pw powaznym osob
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...