Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Robienie Screenshot'a na telefonie z Androidem.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Opiszę wam dzisiaj jak zrobić ss'a na telefonie z Androidem. Wszystko jest dość proste, ale potrzeba chwili czasu na początek.

Do dzieła!

 

 

1. Umożliwienie Debugowania USB

Idziemy do Settings>Applications>Development i zaznaczamy opcję "USB Debugging"

 

2. Ściąganie Android SDK

Ściągamy SDK dla naszego systemu operacyjnego:

Down:


http://developer.android.com/sdk/index.html

Skan:

Oficjalna strona producenta Android'a.

Instrukcja jak zainstalować SDK:

Klik!

 

Teraz podłącz telefon do PC za pomocą kabla USB.

 

3. Uruchomić DDMS

W folderze "Tools" znajdującym się w SDK znaleźć plik ddms.bat i kliknąć go.

Gdy DDMS wystartuje zaznaczyć swój telefon w menu po lewej (prawdopodobnie jedyne urządzenie)

Nacisnąć na klawiaturze PC CTRL+S. Powinno pokazać się okno "Device Screen Capture" ze zdjęciem aktualnego ekranu na fonie.

Naciskamy przycisk "save" aby zapisać zdjęcie.

 

Boom! Gotowe!

 

Ważne!

Wymaga zainstalowanego JDK!

Klik!

1344070068-U346826.png

Sygnatura wykonana przez: Marselo

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Tut dobry moge jedynie dodać, że ostatnio nie wiem jak ale coś kliknelem na Samsungu Galaxy Gio i mi zrobiło ss z ekranu, w galerii powstał folder screenshoots i tam był SS. Sam nie wiem co ja zrobiłem ale jakoś się udało, bez programów żadnych

fs.png

Opublikowano

Xperia neo V także bez żadnego instalowania czy ściągania...

 

Wystarczy przytrzymać przycisk OFF na 2 sec.

Tabciogaraj.png

ps3_10.png - ps4_10.png - psvita_10.png
Zajmuję się sprowadzaniem różnego rodzaju towarów z Chin. Potrzebujesz pomocy? Pisz!

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

U umnie na Galaxy Mini wystarczy back + home. Dodam, że posiadam androida 2.3.4 (widziałem tego fona z wersją 2.1 xD)

Opublikowano

w każdym telefonie jest inaczej bo inny android

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Bardzo dobry poradnik ;) zawsze się głowiłem jak tego ss'a strzelić.

Już dosyć łez, rozwiał je wiatr i rozmył deszcz.

Zamroził mróz... Nie wrócę już nie czekaj więc.

Już dość czekania, na ten lepszy dzień.

Odchodzę, przepraszam, wybaczcie znikam jak cień...

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...