Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FB][Non-Hamachi][20 Slotow][No-WL]WorldOfCraft


AJAW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

2nq5yd3.png

 

Szukasz serwera z doskonale dobranym teamem, wieloma

pluginami oraz takiego na którym się nie zawiedziesz? Już teraz możesz zaczac swietnie się bawić w ?wiecie WorldOfCraft!

Wystarczy, że dasz się oprowadzić po bajce jaka jest Nasz serwer.

 

(...) Wyruszaamy...

 

 

adresip.png

 

IP serwera - worldofcraft.myftp.org

 

 

 

czasonline.png

 

Nie wiesz kiedy możesz oczekiwać na WorldOfCraft? Oto podana rozpiska na ca?y tydzień:

 

 

Poniedzia?ek:17-24

Wtorek:17-24

Sroda:17-24

Czwartek:17-24

Piatek:17-24

Sobota:10-24

Niedziela:10-24

 

 

teamdz.png

 

 

 

W?asciciel: AJAW98

Admin #1: Czekamy na wiecej ludzi

Admin #2: Czekamy na wiecej ludzi

 

 

 

 

screenshotyw.png

 

Screenshooty - (kliknij)

 

 

dodatkoweinfo.png

 

Serwer startuje 22/11/11

Nasz serwer uzywa CraftBukkit 1.0.0

Edytowane przez AJAW

Zapraszam na mój kanał YouTube http://youtube.pl/user/AJAWGamin

Opublikowano

Otwieracie dziś o północy? : )

Jakby co to jestem chętnyy! : D

Również, co do administracji, polecam się xD

 

Nie :P

Niestety nie mam hostingu wykupionego ale zamierzam.

Serwer bedzie jutro o ok 17

Duzo dzialek. Chyba teraz jest 16 i sa wieksze i mniejsze.

Zapraszam na mój kanał YouTube http://youtube.pl/user/AJAWGamin

Opublikowano

server jest odtwarty tylko jest white-list :P

 

Jak by była włączona to

dodajcie nick

"Clarus"

 

Pozdrawiam

 

Jest wl daltego ze ja organizuje serwer i nie chce aby ludzie jeszcze dzis wbili kiedy serv nie dziala jak nalezy (pluginy itp)

Zapraszam na mój kanał YouTube http://youtube.pl/user/AJAWGamin

Opublikowano

A nie można jakoś ci pomóc AJAW? : P

 

Bardzo chetnie przyjme pomoc na serwerze i moze to byc pomoc jako moderator (cuboidy, tickety itp) albo reklamacja.

Za reklamacje beda nagrody.

Jezeli bedzie dobrze serwer startuje o 17:00

Zapraszam na mój kanał YouTube http://youtube.pl/user/AJAWGamin

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...