Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM]Robienie Nawet pro Zbrjki na serwerze ExtremeMt2


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli, dla ciebie item na 90 lv ( na serwie jest max. lv itema 180lv.) jest dla ciebie "pro" to zmień lekarza, bo cie osszukuje.

 

Jakość filmu dobra. Ale mówię, "item" nie jest zajebisty.

Opublikowano (edytowane)

ten przyjebany client x.x

Edytowane przez xDxxxx

Uśmiechnij się, bo jutro może ci zabraknąć czasu albo zębów

:)

Opublikowano

Nie wiem czemu mają służyc te bony, client idiotyczny, serwer również, a zbroja jest taka pro, że się zaraz zastrzelę z zazdrości.

Opublikowano

ta mapa wygląda jak tor wyścigowy dla koni , jakość filmu HD w 3D także wszystko idealnie widać ,

oficjalnelogo.png

Opublikowano

to dobry hwuang ? pozdro słabe bony chujowe kd

 

KD unku

speeda

Uchylki

 

sie wrzuca a nie jakis wital i def

co masz do kd na innych sever kd witala daje 2+ pz a defa daje obrony wiec te kade sa dobre a speed po co buty wiatru robia juz cos kd unku? haha nie no pzdr

@up autor ma taka trawe bo slaba karta graficzna lub caly komp tez tak mialem

Opublikowano

co masz do kd na innych sever kd witala daje 2+ pz a defa daje obrony wiec te kade sa dobre a speed po co buty wiatru robia juz cos kd unku? haha nie no pzdr

@up autor ma taka trawe bo slaba karta graficzna lub caly komp tez tak mialem

Aha, wiedza zawodowego gracza.

 

<fail z ciebie>

Wiem, że wspomnienie nigdy nie zginie

Tak jak wspomnienie po pierwszej dziewczynie

Jak czasy podstawówki

Zbite butelki, ubite lufki

Starte zelówki w podróży

Polowanie na chwile się nie dłuży, się nie nuży...

Opublikowano (edytowane)

Już mówie po co miał służyc ten temat . Wiem ze to jest chu..... No ale brakowalo mi wyswietlen wiec pomyslalem, ze zrobie taki idiotyczny film z podchwytliwą nazwa i sie udalo . 100 wyswietlen w 2 dni . THX wam . Film usune bo juz zyskalem wysiietlen ile chcialem . A i jescze jakbyscie byli mądrzy byscie sie skapneli ze to bony pod exp . :)

Edytowane przez Kilde-PL
×
×
  • Dodaj nową pozycję...