Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Czy będzie kolejny następca MW3?


Gość Kur.eK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie.

Teraz krótki news, który zapewne nie zadziwi nikogo, lecz to jest już pewne.

Dokładniej chodzi o następną część Call of Duty - prace nad nią już się zaczęły!

Jest to naprawdę potwierdzone przez samego prezesa Activision.

Podobno, lecz nie na pewno będzie to kontynuacja BO, czy Black Ops 2.

Co o tym wszystkim sądzicie? Co zmienią i poprawią, a czego możemy się obawiać?

Czy Black Ops 2 pobije rekordy jakie ustanowił MW3? Odpowiedzcie sobie...

Opublikowano

to było wiadome gdyż :

-mw3 to ostatnia część z serii modern warfare

-Powrót do 2 wś była by jak postrzał w stope

-Teraz robi gre głównie trearach więc zrobią sobie to na wzór modern warfare

Opublikowano

Mw to MW

Bo to Bo

jezeli chca zrobic Bo2 to nie osiagnie takich wynikow jak MW

Kazdy myslal ze Bo bedzie jak mw2 lecz okazalo sie ze jest zwykla gra ktora jest na poziomie WR CA....

MW3 to MW MW2 w calosci

jedyne co mnie irytuje w niej sa te licze dodatki

Opublikowano (edytowane)

Ja Wam powiem tak... BF3 wygrywa trochę graficznie, lecz co to da, jeżeli przegrywa na Multi? W Battlefield już po 2 dniach na serwerach było 80% cheatów.

MW3 jest inne, niszczy wszystkie wspomagacze, tak jak wczoraj większa fala banów, więcej tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/487757-info-wiadomosc-z-ostatniej-reki/

 

CoD'a nie pobije żadna gra - jeżeli coś miało by pobić to musiało to być połączenie Call of Duty, Battlefield i Combat Arms. =]

Edytowane przez Kur.eK
Opublikowano

Up@Ta jasne a w tej bajce byly smoki vac3 to syf,, pb tak sie poprawilo,, Zobacz na zakladke bf3 u nas, 1 cheat'a ja wstawilem i koniec... sa tylko private hacki ktore sa zadkoscia np x22 zrobilo ostatnio. W mw3 co 3 serwer mial aim'era. W bf od premiery nikogo nie spotkalem...

 

Do mw3 juz jest exp/token/prestiz/exp gun hack.. To zalosne, 3arc do dzisiaj nie ma tej dziury...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...