Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SiroSix Public V11.9 *chams, esp, zombieopk, stw,wtw & more*


Makave3li

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa Cheata:

 

SiroSix Public V11.9

 

Opis:

Przedstawiam Wam kolejna wersje jednego z najlepszych hackow do WR. Daj \"Lubie to!\" motywuje mnie to do dalszej pracy
:)

 

 

ScreenShot
:

 

 

Testowany Na :

Windows XP 32Bit

 

SKAN :

//Wstaw swój scan! | hackerX

DOWNLOAD :

//Wstaw swój download! | hackerX

 

 

 

Pierwszy Raz dodaje Cheata Więc proszę o wyrozumiałość Mi Cheat działa Życzę miłej Zabawy
:)

PS: Pozdro dla K4rizm0
:)

 

//Temat ma być wygenerowany przez Generator! | hackerX
Opublikowano (edytowane)

Widać wziął się do roboty, hack ładnie działa, lecz nie testowalem wszystkich opcji..

 

Masz Like za wstawienie...

 

 

 

@Down..Nie pisz takich postow, bo nic one nie wnoszą do tematu...

Edytowane przez xxBarcAxx

Huehue

:)

 

1753048381.png

Opublikowano (edytowane)

maka fajnie ze weszłes do tej branzy xD

cheat fajny uzywam tylko zombi opk ... juz jakis czas gram i 0 crashy xD jak tam w klanie z kafarem xD

 

leci like.

 

#UP nie spinaj

Edytowane przez CieplutkI
1316203915-U255649.gif
Opublikowano (edytowane)

Jak zwykle Sirosik zawsze działa, 0 crashy, 0 laggów, cud miód. ;)

 

 

maka fajnie ze weszłes do tej branzy

cheat fajny uzywam tylko zombi opk ... juz jakis czas gram i 0 crashy jak tam w klanie z kafarem

leci like.

#UP nie spinaj

 

@Prywatne sprawy załatwiamy na PW..

Edytowane przez seb687

dojebany.png?lol=0.6705087553709745

I like it, and you? ;3

Opublikowano

Mam pytanko czy by dało rade zrobić BOT Stuff na 64x bo ja akurat testuje go i wszystko gra tylko że ja nie mogę siedzieć 1H żeby wbić ten 20lv na zoomby a tak to bym zostawił i sobie poszedł coś porobić innego jak by się dało to bym był wdzięczny a co do twojego bota to naprawdę boski :)

Opublikowano

Ladnie,pięknie i na temat

taki hack to jest coś tylko chams cos nie idzie

Masz interes napisz

Gram w Metin2(Monolit) i chce fish bota bez wira

Gram w War Rock i chce mieć gold broń

 

 

 

Pomogłem?Daj +

Opublikowano

Dajcie upload bo nie widze zadnego jak kolega wystawil

 

//Czekamy, aż wstawi. Ma czas do 12:00 Jak nie to temat do kosza. | hackerX

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...