Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Kolejna wielka kradzież kopii MW3!


Gość Kur.eK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiadomość z ostatniej ręki - potwierdzona w 100%!

Pamiętacie jak 9 listopada we Francji ukradziono 6000 kopii MW3 wartych w sumie ponad $ 300 mln?

Tamte ataki były zaplanowane i wszystko stało się chronologicznie - specjalne ciężarówki, zespoły i podzespoły...

Wszystko to razem wzięte zaatakowało setki sklepów w podobnych godzinach i ukradło tyle tysięcy kopii.

Niestety historia lubi się powtarzać. Znów we Francji doszło do troszkę mniejszej, lecz wciąż wielkiej kradzieży.

Tym razem ukradziono około 2000 kopii co na dzień dzisiejszy było warte około $ 100 mln.

Co o tym wszystkim sądzicie?

Czy możemy spodziewać się kolejnych kradzieży?

Zapraszam do dyskusji!

Opublikowano

KureK... To ty miałeś dzisiaj 80 levle i 10 prestige w grze ?! Kojarzysz nick [FreeZ]Joke` ?

 

A co to tematu...Ciekawe ciekawe... Skąd bierzesz to info ?

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Sonniak, chyba nie kojarzę... Nie gram z polakami, ponieważ jest za dużo cheatów i ich zachowania mnie przerastają.

Info biorę od pewnych "informatorów", przynajmniej tak ich nazwijmy. Nie będę mówił kto to jest, jeżeli będę miał nowe informacje to na pewno udostępnię.

Gość malutki688
Opublikowano

KureK... To ty miałeś dzisiaj 80 levle i 10 prestige w grze ?! Kojarzysz nick [FreeZ]Joke` ?

 

A co to tematu...Ciekawe ciekawe... Skąd bierzesz to info ?

 

ten nick to z mw2?

Opublikowano

Nie spamujcie, o ludzie! Rozwieję Wasze wątpliwości i powiem, że nie mam żadnego 80 lvl'a, ani nawet 70, bo nie gram na lvl hackach. Jestem porządnym graczem...

Co do tematu, to Francuzi rozprowadzili to po stronach internetowych, m.in: allegro, dlatego radzę nie kupować tam CD-Keyów za 60 zł, bo możecie liczyć na bana.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...