Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy na tych kompach pojdzie mi bf3,crysis2,Cod MW3 dead island i skyrim na full ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znaczy będe miał podobnego kompa/tego samego pod choinkę,i chcę wiedzieć czy pojda :D

 

Czyli tak ^^ ?

Nie bij mamo !

Opublikowano (edytowane)

Ale do gier który lepszy,1 czy 2 ?

 

Ten sandy Bridge czy potwor?

Edytowane przez Upity

Nie bij mamo !

Opublikowano

powiem tak nawet nie czytalem nic wiecej jak zobaczylem ze to skladak z allegroo.

BF3 na uj ci nanim nie pojdzie bo tam robia tak dadza 8gm ramu dzieicaki sie napala i lipa.

moze masz tam 8gb. ram ale pewnie grafika i procej chujnia . wiec nie kupuj zadnego sladaka !

ja za 1,5tys ma kompa i na full detalach mi leci BF i MW3

A na tym co ty sobie wybrales to nie wiem czy MW2 pojdzie.

(jbc. nie reklamuje tej str.)

polecam ci ta strone tam znajdziesz pomoc od ludzi znajacych sie na rzeczy.

ravensygna.png
Opublikowano

Mi chodzi o takie podzespoły,nie będe miał kompa z allegro złoże go sobie.

Nie bij mamo !

Opublikowano

1 zestaw : zasilacz, obudowa, płyta, grafa, syf - SYF

2 zestaw : procek średni, obudowa, zasilacz, ram, płyta -syf

 

Kurde to się cały czas sprawdza;

To jest ukryta treść, proszę

 

Syf.Nie pograsz, nie ponagrywasz, sfajcy się.

 

Mój temat(aktualizowałem wczoraj):

To jest ukryta treść, proszę

Opublikowano

Procesor:

Intel Core i5-2500K /3.3GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/

835 zł

Płyta główna:

AsRock P67 PRO /intel P67/

340 zł

Pamięć RAM:

GoodRam 4GB (2x2GB) 1600MHz CL9 Play

135 zł

Karta graficzna:

Gigabyte Radeon HD6850 OC 1024MB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI/DP

620 zł

Nagrywarka DVD:

LG GH22NS70 SATA (black)

90 zł

Obudowa:

Aerocool VS-4 (bez zasilacza)

169 zł

Zasilacz:

XFX Core 550W 120mm 80+ SLI PSU

279 zł

 

 

A na tym zestawie pogram na full i ponagrywam?

Nie bij mamo !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...