Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MiNi TuT] Gdy się nie chce klikać energi w GG


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

WYMAGANE RZECZY:charles, konto na darkorbi, rozum

link do charles: http://www.software1...arles_setup.exe

Zaczynamy

1. Logujemy się na konto

2 . Wchodzimy w Galaxy Gate

3 . Włączamy charles

4 . przyciskamy przechwytywanie pakietów (To ten kwadracik z czerwonym kółeczkiem w środku)

5 .naciskamy 1 raz energię w GG

6 .powinien pokazać się pakiet (czyli taki link)

7 .naciskamy na niego PPM (prawy przycisk myszy)

8 .Wybieramy "Breakpoints"

9 .później na tym samym pasku wybieramy Repeat Advanced...

10. W tym okienku co wyskoczy wpisujemy na górze 1000 a na dole liczbę ile chcemy kliknąć energi

I takim sposobem charles na klikną energię

Edytowane przez I*N*F*E*R*N*O
Opublikowano

komu to się przydą wątpie że ktoś ma ponad tysiąc a co dopiero ponad 10 tysięcy zanim się odpali charlesa i się poustawia zdąże około 10 tysiecy energi wyklikać.

Twoim imieniem się pieszczę może by tak tobą jeszcze ? :D

 

Opublikowano

E tam , tut moze komuś sie przyda. Ale ne wiem kto utrzymuje stan energi na wyżej niż 2500K + , A żeby takie cos wyklikac starczy tylko pare klikniec(25) z zaznaczoną 100 energi opcją.

Opublikowano (edytowane)

10. W tym okienku co wyskoczy wpisujemy na górze 1000 a na dole liczbę ile chcemy kliknąć energi

 

Widze ze kurwa znawca charlesa z ciebie -.-

Wlasnei na gorze sie wpisuje ile razy ma powtorzyc pakiet...

A na dole ile na sekunde

 

I kurwa po co brac breakpointy przed wysylaniem pakietow? Bedziesz musial kazdy recznie wyslac frajerze

Edytowane przez DarkOrbitCreds
Opublikowano

Tylko pytanie po co taka kombinacja ? Włączam w galaxy na 100 i lece a jak mi się klikać nie chce to puszczam klikanie w kbocie. Proste ?

bugpointblack.png

Opublikowano (edytowane)

komu to się przydą wątpie że ktoś ma ponad tysiąc a co dopiero ponad 10 tysięcy zanim się odpali charlesa i się poustawia zdąże około 10 tysiecy energi wyklikać.

nie wiem jak ty ale ja w kilka sekund włączam i ustawiam charlesa :D Edytowane przez I*N*F*E*R*N*O
Opublikowano

nie wiem jak ty ale ja w kilka sekund włączam i ustawiam charlesa :D

Nie każdy jest tak bystry jak Ty, ja osobiście uważam to za zbędne, ale to jest tylko moje zdanie.

bugpointblack.png

Opublikowano (edytowane)

10. W tym okienku co wyskoczy wpisujemy na górze 1000 a na dole liczbę ile chcemy kliknąć energi

 

Widze ze kurwa znawca charlesa z ciebie -.-

Wlasnei na gorze sie wpisuje ile razy ma powtorzyc pakiet...

A na dole ile na sekunde

 

I kurwa po co brac breakpointy przed wysylaniem pakietow? Bedziesz musial kazdy recznie wyslac frajerze

nie rugaj się tu pijawko Edytowane przez I*N*F*E*R*N*O
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...