Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Biorę ump+ tlumik tradycyjnie i z dalszej odleglosci gosc jest nie do zabicia.


`Reebok4Fun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo mam problem biore ump+ tlumik tradycyjnie i z dalszej odleglosci gosc jest nie do [Cenzura + ostrzeżenie słowne ]...caly magazynek i nic

wiec pytanie czy te dodatki pomoga >?

co lepsze

zasieg-odrzut ?

tlumik zmniejsza zasieg wiec chyba dlatego ciezko zabic typa

a odrzut hmmm z dalsza ciezko trafic w banke

Gość malutki688
Opublikowano

mam ten sam problem i teraz korzytam z celownika laserowego zamiast tlumika bo tak to ciezko bywalo

Opublikowano

Ja tam polecam :

UMP45 + odrzut + powiększone magazynki

Perki : ( nie po kolei )

-Asasyn pro

-Stalker pro ( baardzo przydatny )

-Padlinożerca pro ( Tutaj możecie sobie wybrać bezkompromisowy, ale ja wole padlinożerce, przy pro daje większe magazynki )

 

Mam nadzieję, że pomogłem ;-)

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Tłumik drastycznie zmniejsza zasięg naboi, dlatego polecam grać z celownikiem...

Laserowy celownik bardzo pomaga i zmniejsza rozrzut, gdy celujesz.

Opublikowano

Tłumik drastycznie zmniejsza zasięg naboi, dlatego polecam grać z celownikiem...

Laserowy celownik bardzo pomaga i zmniejsza rozrzut, gdy celujesz.

 

Zmiejsza rozrzut.... Zwiększa.

Ump to pistolet maszynowy, na blikie odległości. Moja taktyka na strzelanie z daleka to przy strzelania obniżanie celownika.

To tyle, a jak nie to radze wziasc M4

50a8d03627325.png

| Edytor |

 

 

Opublikowano

a ja ci polecam taką klasę:

Scar-l + tłumik

Staight of hand (szybkie przeładowanie)

Assassyn

Dead sence (czy jakoś tak)

 

Skradasz się po cichu, przykampujesz na chwilę, sprawdzasz teren, strzelasz dwie dupy potem do przodu kolejne dwie dupy, itd. Chodzi w każdym razie po woli i po cichu i zatrzymujesz się na chwilkę w danym miejscu, bo raczej z takim zestawem latanie na kamikadze mało da

Opublikowano

Na necie znalazłem budowę takiej klasy :

PP90M1 + Zasięg + Tłumnik

Perki

-Pewne celowanie

-Bezkompromisowy

-Łapki

 

Pakiet uderzeniowy : Specjalista

Padlinożerca

(To takie oko przekreślone>.< )

Assasyn

 

Przy tej klasie nawet nie ma co przybliżać celownika, zaje...fajna do rashu, nie polecam na duże odległości ;)

nieregulaminowa sygnatura

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...