Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mój porblem polega na tym, ze gdy chce włączyć metka, to resetuje mi sie komputer...

 

Wie ktoś może o co chodzi?

[size="3"][color="#00FF00"][font="Arial Black"]ZBIERAM +[/font][/color][/size]


[url="http://www.mpcforum.pl/user/343017-protetezz/"]Wbijać[/url]


[img]http://r9.fodey.com/2177/b092837fafca40cfb354a0d84c22a9fb.0.gif[/img]

Opublikowano

za 1 razem wyskoczył, teraz tylko resetuje

[size="3"][color="#00FF00"][font="Arial Black"]ZBIERAM +[/font][/color][/size]


[url="http://www.mpcforum.pl/user/343017-protetezz/"]Wbijać[/url]


[img]http://r9.fodey.com/2177/b092837fafca40cfb354a0d84c22a9fb.0.gif[/img]

Opublikowano (edytowane)

mi kiedyś prąd wywalało na 30 min za każdym razem po włączeniu metka, okazało się że to był zbieg okoliczności jak odpaliłem za 3 razem ;p

może ty też masz zbieg okoliczności? a jeżeli nie to reistall metka, najnowsze stery do karty.

Edytowane przez ti5ger
Opublikowano

zainstaluj dodatek SP3 do windowsa XP

b_350_20_0C7203_245D19_D2E1B5_2E3226.png

 

----------Serwer Cod Mod----------

----------Jedyny taki----------

----------2 Sloty na perki----------

----------Duża wytrzymałość perków!----------

----------2 nowe statystyki----------

----------Poszukujemy Adminów!----------

----------Wkrótce więcej slotów!----------

Opublikowano (edytowane)

Privki mi normalnie chodzą, a przy PL'u nadal resetuje sie komp.

 

I Like You Dead zaraz spróbuję.

Edytowane przez PROTeTeZz

[size="3"][color="#00FF00"][font="Arial Black"]ZBIERAM +[/font][/color][/size]


[url="http://www.mpcforum.pl/user/343017-protetezz/"]Wbijać[/url]


[img]http://r9.fodey.com/2177/b092837fafca40cfb354a0d84c22a9fb.0.gif[/img]

Opublikowano

dzieki all SP3 wystarczył ale mam inny problem:

 

Gdy chce włączyć kamer moda na PL to wyskakuje mi to: Run-time error "53": File not found

[size="3"][color="#00FF00"][font="Arial Black"]ZBIERAM +[/font][/color][/size]


[url="http://www.mpcforum.pl/user/343017-protetezz/"]Wbijać[/url]


[img]http://r9.fodey.com/2177/b092837fafca40cfb354a0d84c22a9fb.0.gif[/img]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...