Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Straszne lagi w WR Pomóżcie !


gruzjer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Chodzi mi o to, że jak gram to mam lekkie lagi, które da się przeżyć. Jednak podczas dłuższej gry tak mniejwiecej od 1.5 godzina jak włącza mi się wentylator to gra mi się tak laguje, że postać tak jakby unosi się w powietrzu i nie da sie nikogo zabic i strzela mi pociskami ok. 2 pociski na 1 sekunde wiec strasznie wolno, co mogę z tym zrobić ? Patrzyłem już na forum w temacie Lagi w Wr... coś w tym stylu i nic to nie dało. Robiłem formata nic to nie dało speedfan też i game booster tez nic nie dał. Nawet zapore wyłączyłem i w zaawansowanych ustawieniach zmieniałem na lepszą wydajność zamiast grafike także nic, oczywiście wszystkie programy internetowy wyłączam. Gram na laptopie Toshiba Satellite L500 Parametry :

Procesor Pentium? Dual-Core CPU T4400 @ 2.20GHz 2.20 GHz

Pamięć Ram 3,00GB (dostępne 2.87 GB)

System Operacyjny - Windows 7 Home Premium 64-bitowy

 

Co mogę zrobić aby tego się pozbyć, bo mam to nawet na najniższych detalach, a internet mam 32mb/s

Edytowane przez gruzjer
Opublikowano

Sorki nie doczytałem Ale zrób wszystko jak najmniej i wyłącz wszystkie programy niepotrzebne. Ale to też może być wina że to laptop bo przeważnie laptopy tak mają ale też może być to wina grafiki Zintegrowanej lub nie zintegrowanej

Opublikowano

No ja mam karte graficzną zintegrowaną i już jej nie moge podkręcić

 

Owszem możesz :)

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Masz szereg programów dzięki którym poradzisz sobie , z Tym problemem :)

 

** Nie zalecam podkręcać karty graficznej od razu na nie wiadomo jaką mocną , bo może najnormalniej tego nie wytrzymać , i się spali.. a naprawa owej karty kosztuje w granicach 400-800 złotych , Więc uważaj :)**

test_n10.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...