Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Co zrobić gdy przy wrzucaniu 255lv nie da się wejść na serwer ?


AreXio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ja to bym ci człowieku za takiego tuta dał bana chyba, aby napisałes że trzeba miec kopię plików i wystarczy podmienic.

 

ile godzin nad tym siedziałes? bo tydzień conajmniej -.-

Opublikowano

Co to kurwa ma być? Oo .

 

Primo nie FTP tylko SFTP

 

Secendo ten tut sobie o kant dupy rozbij

 

Thierdo jakbyś chociaż napisał jakich gejmów i SF się to tyczy to już byłoby coś ...

 

W wolnym czasie rozpiszę się o LUA_SQL i łataniu gejma 2089 : > .

 

A ten "tutek" mod powinien wy...bać do kosza ^^

Opublikowano

Co to kurwa ma być? Oo .

 

Primo nie FTP tylko SFTP

 

Secendo ten tut sobie o kant dupy rozbij

 

Thierdo jakbyś chociaż napisał jakich gejmów i SF się to tyczy to już byłoby coś ...

 

W wolnym czasie rozpiszę się o LUA_SQL i łataniu gejma 2089 : > .

 

A ten "tutek" mod powinien wy...bać do kosza ^^

 

Tylko nie wiem po co się rozpisywać jak wszystko i tutaj jeszcze podkreślę wszystko jest na www.elitepvpers.de/forum/metin2-pserver-guides-strategies

50596142255057180250.png

Opublikowano (edytowane)

Tylko nie wiem po co się rozpisywać jak wszystko i tutaj jeszcze podkreślę wszystko jest na www.elitepvpers.de/forum/metin2-pserver-guides-strategies

 

Czasem lepiej się rozpisać, napisać coś porządnego od siebie, niż dokonywać plagiatu i zrzynać od Niemców ^^ .

 

 

@Down - jasne, że wybaczę ;x.

 

Tak btw, jeśli też i do mnie było to z "małolatem" i miała to być jaka kolwiek forma "sarkastycznej ciętej riposty" to się bardziej staraj ; p.

 

 

Czasem mi się zdarzy z jakiegoś skorzystać - zwykle krytykuję userów, piszę własne lub uchodzę za "ucieleśnienie zła i chamstwa" ;p .

 

Oj to przepraszam - nie odróżniłem ;x

Edytowane przez Badar
Opublikowano (edytowane)

No faktycznie banda małolatów musi mieć screeny, no przecież zapomniałem. Wybaczysz mi? :(

 

A korzystasz z poradników na tym forum? :D Ale to z mojej strony miała być ironia . . .

Edytowane przez Nigahiga

50596142255057180250.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...