Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Pobieranie filmów z YouTube


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam

 

Postanowiłem zrobić już drugi poradnik ze względu na kolegę

 

Sposób pierwszy:

 

1.Wchodzimy na Firefox'a (chyba wszyscy mają więc nie będę dawał linka)

 

2.Pobieramy DownloadHelper ( https://addons.mozil...downloadhelper/ )

 

3.Resetujemy przeglądarke

 

4.wchodzimy na YouTube i wybieramy jaki film chcemy ściągnąć i klikamy:

 

7649.png?modified=1181231080

 

5.Pobieramy i cieszymy się super filmikiem :)

 

Sposób drugi:

 

1.Pobieramy vDownloader ( http://vdownloader.com/pl/ )

 

2.Instalujemy to jest bardzo proste nie będę tłumaczył

 

3.kopiujemy adres URL (po kliknięciu na film prawym przyciskiem myszy szukamy "kopiuj adres URL filmu"

 

4.ściągamy i zapisujemy na dysku:

 

5.Jeżeli wszystko zrobiliście dobrze to możecie teraz zobaczyć następny sposób :)

 

Sposób trzeci:

 

1.ściąganie może być związane z pewnym ryzykiem ponieważ nigdy nie wiadomo czy na jakimś pliku nie mamy wirusa a więc możemy ściągnąć filmy z:

 

http://keepvid.com/

 

http://vixy.net/

 

http://www.tubegold.pl/

 

http://zapiska.pl/

 

2.nic nie będę tłumaczył bo chyba każdy wie jak to działa :)

 

 

Dziękuje mam nadzieje ze pomogłem

:)

Poradnik będzie aktualizowany jeżeli znajdę nowe sposoby

:)

Edytowane przez rzysta
Opublikowano

OK Spoko Ale nie trzeba zawalać sobie kompa jakimś syfem wystarczy użyć google..... I przez stronkę ściągnąć Audio albo video... Więc po co program czy tam jakiś plugin, który tylko spowalnia potem przeglądarkę <_<

 

To jest ukryta treść, proszę

 

I tyle a zanim coś ściągniemy i jeszcze zainstalujemy..... To już będziemy mieli dawno ściągnięte ze stronki ;)

 

 

Ale masz like za napisanie ^_^

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...