Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hack] Modern Warfare 3 Stat changer 1.7 ( Działa zmiana statusu + czasu gry )


MrRazor1851

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przedstawiam wam nowego w 100% działającego Stat Changer'a (zmieniacz status'ów) który wyróżnia się od innych tym że :

 

-31 lvl każdej** broni (Trzeba zrobić ja w klasach wbić na serwer zabić 1 typa i masz full camo, dodatki, perki)

-Kill. deady, itp + Zmiana czasu(nowe) + Tokeny(W barakach masz sklep prestiżowy czy jakoś tak)

-Czas 1 dzień to "43500" wklejamy to do "Change play time"

 

 

 

Ważne: Po każdej operacji trza zagrać rundkę żeby się zapisało. Nie odpowiadam za blokady nałożone na konta:)

 

Status : Undetected

 

Credits:

-@Sewek ( for the gui )

-lolbie ( for main part )

-jordi.kroon ( for testing some things )

 

-MrRazor1851 (Only uploader)

 

Download:

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

Skan:

To jest ukryta treść, proszę

 

Jak można prosić, walnij Lajka ;D

Opublikowano (edytowane)

Raz się żyje, zaraz dam edit, czy działa :)

 

@EDIT

 

Wszystko działa jak należy spotkacie mnie w grze ze zlotą M4 (hehehe)

Edytowane przez Sharimi
Sharimi.png

Opublikowano

juz działa ;D sry za to. Naciśnijcie odswież

 

Nie będzie bana, tylko musisz co najmniej 20 rund przejść ;D na nowych prestiżach. Po 20 stare staty sa jakby nie aktualne a filmy znikają ;P. + Czas na co najmniej 5 dni do 10 prestiża

Opublikowano

mam pewien problem. przed wlaczeniem hacka mialem 57 lvl , po wlaczeniu dostalem 29 lvl -.- a teraz zaden lvl hack ani w tym przypadku exp nie dziala. co zrobic??

Opublikowano (edytowane)

Może miałeś Stat Chenger w wersji Trial..

Edytowane przez RuchPalikota

KONTO TEGO UŻYTKOWNIKA ZOSTAŁO ZABLOKOWANE

Opublikowano

Testuję teraz hacki MW3, które pojawią się tutaj na MPC.

Pobrałem tego hacka i się nieźle wkurzyłem... odpalam CoD'a, następnie Stat Changer i nagle z bardzo wysokiego lvl'a do 29 lvl.

Co do wymaksowania broni działa, co do reszty rzeczy nie działa.

Opublikowano

Co do maxowania lvl broni. Ja się myliłem jednak się da maxowac bronie tylko jest z tym troche zabawy. Pierw trzeba odpalić hacka i grę, dać max broni potem stworzyć klasę (najlepiej od 0 tworzyć) potem zagrać 1 grę (od początku do końca) i wtedy na końcu gry mamy full lvl broni (tą która graliśmy + zapasowa). Ale to cofanie do 29 lvl wkurwia ...

Opublikowano (edytowane)

ej wiecie moze czemu biorę żeby mieć all bronie 31lv i podczas gry daje mi max lvl tylko broni zapasowej?

 

Ech ok nie wiem czemu ale ten hack nie maxuje lv snajperek oO ;d tak to dziala;d

Edytowane przez IHaZa
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...