Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem/Pytanie] Co zrobić gdy nie mam jak używać skila bo mam za mało przycisków na pasku?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

@edit

Juz wiem nie sprawdzalem opcji Loadouts... :P

teraz juz sobie wszystko ustawilem^^

Ale jeszcze 2 pytania.

Do czego sluzy przycisk 8?

I czy sa do czegos potrzebne takie rzeczy na ktorych pisze ze je mozna sprzedac? Chodzi mi o to czy nie sluza one za jakies ulepszacze czy cos w tym stylu.

Edytowane przez MisSsieK
Opublikowano (edytowane)

Hehe... Możesz zmienić gorsze na lepsze na pasku ...

Nic trudnego, po co ci te gorsze jak masz lepsze <3

Edytowane przez Wild Keeper

SZUKAM KOGOŚ KTO ZROBI MI SYGNĘ!!

 

ZAPRASZAM PW!!

Opublikowano

nr 8 służy do trinketów

a jeśli chodzi o skile to naciskając literę "t" na klawiaturze możesz zmienić swoje skile z dps na tank i na odwrót, oczywiście po odpowiednim ustawieniu w loadouts. Niektóre skile bardziej się nadają pod tank a niektóre pod dps.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

nr 8 służy do trinketów

a jeśli chodzi o skile to naciskając literę "t" na klawiaturze możesz zmienić swoje skile z dps na tank i na odwrót, oczywiście po odpowiednim ustawieniu w loadouts. Niektóre skile bardziej się nadają pod tank a niektóre pod dps.

A co to ten trinkiet i do czego sluzy?

+ Czy mam sprzedawac przedmioty na ktorych pisze zeby je sprzedac? Czy one sa jakimis ulepszaczami czy cos w tym stylu?

@edit

Co zrobic jak mam 1,5k kasy i tam ok. 200 na tym escrow czy cos w tym stylu.

Musze oddac do banku i wtedy odzyskam ta reszte z escrowu czy to przepadlo?;/

Opublikowano

Daje chwilowo bonus (różny, zależy od trinketu). Trinket się nie kończy jest to tak jakby buff z przedmiotu :P (znajdujesz trinket zakładasz, wtedy pojawia się na 8)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...