Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Od czego zależy drop itemów ?


TheReVeS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobiłem mały test oto wyniki:

 

Osoba posiadająca wersję non-premium, dostaje częściej item o słabej jakości niż gracz posiadający premium.

Osoba mająca premium, ma szanse dostać lepsze przedmioty, niż osoba posiadająca wersje non-premium.

Osoba która zakupiła wersję premium, dostaje częściej przedmioty o słabej jakości.

 

Testowałem to 1 tydzień, wraz z moim kolegą, który zakupił TF2.

 

Bronie o słabej jakości to takie, które najczęściej są przerabiane na złom.

76561198021931063.png

 

 

 

Akceptuje każde zaproszenie do znajomych...

 

 

Masz problem, nie wiesz co zrobić? Napisz, postaram się pomóc...

 

Pozdro Shiven :P

 

20 postów - TAA

50 postów - TAA

75 postów - TAA

100 postów - TAA

125 postów - TAA

150 postów - TAA

200 postów - NIEE

Opublikowano

@UP

Tyle, że na drop czapki masz 4% czyli mało, wersja f2p ma 2% (około), także to nie zależy od tego co wyżej opisałeś tylko od szczęścia.

Opublikowano

Zrobiłem mały test oto wyniki:

 

Osoba posiadająca wersję non-premium, dostaje częściej item o słabej jakości niż gracz posiadający premium.

Osoba mająca premium, ma szanse dostać lepsze przedmioty, niż osoba posiadająca wersje non-premium.

Osoba która zakupiła wersję premium, dostaje częściej przedmioty o słabej jakości.

 

Testowałem to 1 tydzień, wraz z moim kolegą, który zakupił TF2.

 

Bronie o słabej jakości to takie, które najczęściej są przerabiane na złom.

 

Ja to nie wiem jakie bronie dla cb to takie których się nie przerabia ja przerabiam wszystkie oprócz strange orginałów i klasyków, ponieważ w tych czasach każda broń (zwykła) jest warta 2 randomy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...