Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ćwiczenia domowe. Jaka kolejność ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc co robić najpierw by nie zepsuć pierwszego ćwiczenia ins. kolejność

Seria nr1. Np. pompki,grzbiety,karki (w tym również serie danych ćwiczeń)

Seria nr2. Rozciąganie statyczne itd., wymachy nogami itd. (w tym również serie danych ćwiczeń)

Seria nr3. Profesjonalnie przygotowany plan brzuszków, ich seria itd. (w tym również serie danych ćwiczeń)

 

Rozumiecie ? Może jaśniej się da lecz ćwiczący lub ogarniający połapią się o co chodzi.

Np. Czy rozciągać się przed brzuszkami ? Może przed pompkami ? A może na samym końcu ?

 

EDIT :

 

Już dwie osoby napisały <- nie jestem tak tępy by nie wiedzieć, że należy rozgrzać każdą partię mięśni X_X

Litości.


Głupcy są tak pomysłowi, że niemożliwe jest stworzenie czegoś, z czym każdy głupi sobie poradzi.

Systemy odporne na idiotów, obsługiwane są właśnie przez nich.

 

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni "

Opublikowano

po co sie rozciagac? ja tego nie lubie ale raczej rozgrzewka + to powinno byc jako pierwsze jesli nic nie chcesz sobie uszkodzic. Dalej rob co chcesz, ale w umiarze , ostatnio po 6 msc przerwie 24 razy sie podciagnalem na wfie a 2 dni pozniej nie moglem sie ruszac w ogole tak mnie wszystko bolalo.

Opublikowano (edytowane)

grunt zeby przed cwiczeniami porządnie rozgrzac wszystkie mięsnie, ktore bedziesz cwiczyl.

a jaka kolejnosc to mysle, ze nie ma wiekszego znaczenia

Edytowane przez dordo38
Opublikowano

Bo trenuję pewien sport, w którym rozciąganie jest w chuj ważne, a chciałbym owe ćwiczenia połączyć w całość.

 

 

EDIT:

 

Kur*a stary, wybacz moją irytacje, ale ja pierdo** jakie to logiczne, aby porządnie rozgrzać mięśnie X_X

 

Trzymać się tematu a nie nabijać posty !


Głupcy są tak pomysłowi, że niemożliwe jest stworzenie czegoś, z czym każdy głupi sobie poradzi.

Systemy odporne na idiotów, obsługiwane są właśnie przez nich.

 

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni "

Opublikowano (edytowane)

Po 1sze najpierw kazda partie miesni rozgrzej,porzadnie...

 

Polecam po rozgrzewce "statystyczne rozgrzewanie' jak ty to polecasz.

Potem mozesz robic na przemian pompki,brzuszki itp.

Serie takie ktore dajesz rade , ale zeby byl progres dodawaj pare brzuszków pompek zalozmy co 5 dni treningowych.

 

+ do tego cwiczenia poboczne typu karki i powinienes jakos dac rade.

 

Btw rozciagaj sie na samym poczatku.

Edytowane przez NeverBack
Opublikowano

NeverBack, nie wiesz jak wyglądam, co trenuje, ile mam lat, jaki jestem wielki/mały/silny/słaby, a ustalasz mi treningi.

Od ustalania jestem ja, kolejna osoba odbiegająca od tematu !

Nie proszę o ustalanie ćwiczeń i ich naprzemiennego robienia, ewidentnie napisałem, jaka seria z trzech do czego się odnosi. Kolejne, nie połączę brzuszków z pompkami w jednej serii, 3maj się tematu.

 

Ktoś logicznie rozumujący odpowie mi na pytanku tak proste, zarazem dla mnie trudne ? : )


Głupcy są tak pomysłowi, że niemożliwe jest stworzenie czegoś, z czym każdy głupi sobie poradzi.

Systemy odporne na idiotów, obsługiwane są właśnie przez nich.

 

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni "

Opublikowano (edytowane)

(..) Kolejne, nie połączę brzuszków z pompkami w jednej serii, 3maj się tematu.

Czemu?

połącz, zaoszczędzisz czas na odpoczynku. Bicepsy będą odpoczywaly to ty se bedziesz klate robil.

To tak.

1 seria. Rozgrzewka. Rozciaganie

2. Pompki, brzuszki

3. Brzuszki, pompki

4. odpoczynek i ogladanie dzisiaj o 21:30 kuchennych rewolucji na tvnie, bedzie niezla akcja :D

 

@down

za co ? chcialem pomoc -.-

Edytowane przez BrakNickó
Opublikowano

Raport, poraz setny piszę, że nie połączę brzuszków z pompkami ;]

TEMAT


Głupcy są tak pomysłowi, że niemożliwe jest stworzenie czegoś, z czym każdy głupi sobie poradzi.

Systemy odporne na idiotów, obsługiwane są właśnie przez nich.

 

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni "

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...