Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Wiek, a wystawianie samochodu na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam pewien problem. Czy mając 17 lat i konto junior będę mógł wystawić samochód? Jeśli tak, to czy są jakieś restrykcje?

Pozdrawiam.

Opublikowano (edytowane)

Wystawisz, ale kupujący będzie miał wątpliwości co do twojej opinii, rangi.

Szybko Ci on nie zejdzie;)Najlepiej podaj dobry kontakt;)

/edit

Konto junior?To jest to dla ludzi poniżej 18 lat?

Wątpię że jakieś dziecko kupi, czy też dorosły będzie miał konto na juniorze:)

Lepiej skłamać, podać wiek 18/19 lat:)

Edytowane przez Dark V@der
Opublikowano

Wystawisz, ale kupujący będzie miał wątpliwości co do twojej opinii, rangi.

Szybko Ci on nie zejdzie;)Najlepiej podaj dobry kontakt;)

/edit

Konto junior?To jest to dla ludzi poniżej 18 lat?

Wątpię że jakieś dziecko kupi, czy też dorosły będzie miał konto na juniorze:)

Lepiej skłamać, podać wiek 18/19 lat:)

Samochód nie jest mój. Jest brata ciotecznego i to na jego prośbę wystawiam. A co do podawania fake wieku, to nie chce Mi się później ewentualnie płacić jakichś kar. Tak czy siak, chodzi Mi czy samo allegro Mi nic nie zablokuje.

Opublikowano

Jeśli się nie myle to na koncie JUNIOR można robić zakupy do 500 zł.

Ale sprzedawać niewiem.

Ale tak jak DARK wątpie żeby kupili od Allegrowicza JUNIOR

OkeanoS

Opublikowano

Na pewno będzie problem z szybką sprzedażą samochodu. Ludzie są nie ufni co do takich kont, a jeśli skłamiesz allegro może Cię wyczaić. ;)

Opublikowano

hihi ;] przecież samochodu nie kupuje się opcją " przez allegro " ;d tak czy siak kupujący musi podjechać looknąć na wóz... o.O

narutotagkopia.jpg

 

Miej wyjebane na wszystko i na wszystkich ! a tym bardziej na wyżej ustawionych mod*** którzy lizali d*psko żeby dostać posadę .

Opublikowano

Nie możesz ;)

 

-nie może nabywać ani sprzedawać Towarów w ramach Aukcji umieszczonych w następujących kategoriach:

  • Nieruchomości;
  • Erotyka;
  • Samochody;
  • Motocykle;
  • Inne Pojazdy i Łodzie;
  • Trafika;
  • Broń;
  • Wiatrówki;
  • Wina

2mg3y3k.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...