Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz przyjacił do gry? Szukasz osób do gildii? - Napisz tutaj!


macbb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1359840832-U298545.png

Wzór:

Nazwa serwera: 
Nick w grze:
Poziom postaci:
Kontakt:

 

Wzór dla osób szukających gildii :


Poziom Postaci :

Serwer :

Znajomość gry :

Kontakt :

Czy byłeś w gildii ( jak tak to w jakiej ) :

Ile grasz dziennie / łącznie :

Posiadanie komunikatora:

Klasa postaci :


Wzór dla przyjmujących do gildi:

 

Serwer :

Wymagana znajomość gry :

Wymagany poziom :

Kontakt z liderem gildii :

Wymagany komunikator :

Pomogłem? Kliknij beztytuuubs.png


Opublikowano

-Nazwa serwera: Cerber

 

-Nick w grze:Yunicat

 

-Poziom postaci:64 szaman/druid

 

-Wiek 12,5

 

-Kontakt: gg:16030987 skype gosiaadrian3

 

Omnie: chociaż mam młody wiek jestem ogarnięty ;)

 

O postaci: Pety pro t2

eq też dobre zapraszam do gry

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

- Nazwa Serwera: Serafin

 

- Nick w grze: Kingrox

 

- Poziom postaci: 6 :D (dziś zacząłem grać)

 

- Wiek: Niebawem 17 lat :)

 

- Kontakt: GG - 889368

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

* Nazwa serwera : Serafin

* Nick w grze : Kayse

* Poziom postaci : 58

* Wiek : 15 lat

* Kontakt : Narazie forum ( a jak ktoś do mnie napisze to podam skype lub gg . Jak kto woli )

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

* Nazwa serwera : Cerber

* Nick w grze : Buzdygan

* Poziom postaci : 45 i rośnie

* Wiek : 14 lat

* Kontakt :pisać ogarnięte osoby na gg 10701869 mam nadzieje że macie dobre pety :)

Leona 0/11.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

-Nazwa serwera: Serafin

 

-Nick w grze:Perscival

 

-Poziom postaci:36 i rośnie około 2lvl/dzień :P

-Wiek, 14,5 :P

-Kontakt: Pw na mpc lub w grze

592041432922042226939.jpeg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

-Nazwa serwera: Serafin

 

-Nick w grze: Volveriine

 

-Poziom postaci: 25

 

-Wiek: jeśli ktoś potrzebuje to :

 

-Kontakt: posiadam sky lub ts-a

 

Długo nie grałem w rapeltza i postanowieniem zagrać i mam nadzieje ze znajdzie się ktoś z kim będzie można pograć oraz osoba wytłumaczy co i jak zrobić(pomoc z eq i exp)

bez YT

Opublikowano

-Nazwa Serwera: Serafin

 

-Nick w grze: KaNoMarE

 

-Poziom postaci: 10 gram od nowa

 

-Wiek 15

 

-Kontakt: Forum/GG (GG:37261025) (Skype:Kwasek122)

Opublikowano

-Nazwa Serwera: Serafin

 

-Nick w grze: Mojzeszq

 

 

-Poziom postaci: 15 zaczynam grę dopiero

 

 

-Wiek 15 lat

 

 

-Kontakt: Forum

 

-najlepiej ze skype ale skype podam jak ktoś napisze na pw

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

-Nazwa serwera: Serafin

 

-Nick w grze: Vedoom

 

-Poziom postaci: 21 ,ciagle rośnie :)

 

-Wiek 17 juz? ;o

 

-Kontakt:

pw

gg 13391955

skype c1nekk1

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa serwera: Serafin

 

Nick w grze: Avalio

 

Poziom postaci: jeszcze nie mam żadnego

 

Wiek: 15 lat

 

Kontakt: forum (priv) lub gg: 41382540

Opublikowano

-Nazwa serwera: Serafin

 

-Nick w grze: Mazex

 

-Poziom postaci: 20

 

-Wiek: 17

 

-Kontakt: Skype Mazek27

co najbardziej , chcialbym isc na

arid z kims ogarnietym i z kims z kim mozna pogada

c

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

-Nazwa serwera: Obojętne - byle serwer PL

-Nick w grze: Dopiero stworzę - Averdon/Averen

-Poziom postaci: 0 lecz mam sporę doświadczenie od Epica 4, zaczynam od nowa. Prawdopodobnie pod Evokera idę.

-Wiek, myślę, że to nie ma nic do rzeczy liczy się dobra zabawa i ogarnięci ludzie - 15

-Kontakt: 2667254 GG, PM i resztę mogę podać gdzie indziej.

 

PS : Grę zaczynam około 28 lipca czyli za 9 dni licząc od dziś. Pograłbym z każdą osobą, dla mnie wiek jakoś nie ma większego znaczenia. Chciałbym również uzyskać delikatną pomoc od owego człowieka, ponieważ wiele się zmieniło od E4. Teraz kartę np Yeti można dropnąć z Orka - kiedyś tylko karte Orka z Orka, Yeti z Yeti. Gildię itp. również wchodzą w grę.

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Opublikowano

-Nazwa serwera: Serafin

 

-Nick w grze:Bubby/MrUrsus

 

-Poziom postaci:~108/30

-Wiek: 15

-Kontakt: Narazie po prostu poprzez PW na forum, później można Skype, GG, TS3.

 

PS. Grałem na Evokerze ale troche znudzila mi sie ta postac, zaczynam grać na champie, ale nie zostawiam evokera, gdy nada się jakieś pt to chętnie wbije na maina :)

"Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu, a nie będzie mnie obchodzić kto tworzy jego prawa."
-Mayer Amschel Rothschild

 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

-Nazwa serwera: Serafin

 

-Nick w grze: Resonance

 

-Poziom postaci:101

 

-Wiek : 17

 

-Kontakt: TS, VT, forum

 

Szukam kogoś chętnego do pogadania xD pisac w grze

Opublikowano

-Nazwa serwera: Cerber

 

-Nick w grze: Hydrant

 

-Poziom postaci:151

 

-Wiek : 15

 

-Kontakt: TS, Skype, forum

 

Szukam kogoś chętnego do pogadania, handlu, expienia itd ;)

61093c6efb.png

 

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...