Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Jak się dostać w trudne i niedostępne miejsca - odpowiedź :)


Kalasznikov123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dzisiaj przeglądając pewien serwis poświęcony grom wideo, napotkałem się na bardzo ciekawy film - pokazujący jak łatwo dostać się w miejsca, do których helikopterem nie było by możliwe, lub na miejsca na mapach, gdzie ich nie ma. Szczerze mówiąc, nie pomyślałem, że tak się da. W najbliższym czasie sam spróbuję to wykorzystać :) Nawet ostatnio kilka osób miało pytania typu "Jak dostać się na ...., bo widziałem tam kogoś."

Opublikowano

Może być.. Ale chyba autorom gry nie oto chodziło żeby wchodzić sobie wszędzie i nikt nie będzie mógł cię trafić ; D

Opublikowano

Hehe nieźle wymyślone to jest ^^

Spróbuję na swoim sniperze tego :)

 

@edit

Próbowałem i nie mogłem wzbić MAV w górę

 

Nie możesz wzbić się na swoim MAVie, ktoś inny musi nim kierować :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Miejsca fajne.Sam nie wiedziałem że tak można zrobić.Czy za to mogę dostać bana?Czy czasami inni gracze nie mogą to uznać za hack ?

Jaki hack , wez sie uspokoj to jest battlefield , graj jak chcesz

Najwyzej to moze byc zabronione na serwerze

GunzAlex.png
Opublikowano

Druga opcja dla tych co jeszcze nie mają znajomych w BFie, którzy mają MAV'a to jest taka żeby helikopterem lub samolotem tam podlecieć i wylądować lub wyskoczyć ze spadochronem.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wystarczy położyć MAV'a na podłodzę, wejść na niego i wejść w jego konsolę, możesz nim sterować będąc na nim ( widzisz kamerą MAV'a ), ja tak na KARKANDZIE na HOTELU kampie ( ps. najlepszy campspot na mapie, nikt tam nie patrzy a widzisz całą mapę :) )

RozlaneMleko.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...