Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Nie wiem dlaczego Steam zablokował mi dostęp do konta.


YellowViper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witajcie...

 

Nie wiem dlaczego Steam zablokował mi dostęp do konta. Wyświetla się, że z tego konta korzystały inne osoby i coś tam z płatnościami.

Wali mnie to. Maiłem co prawda tam MW2 i BO, ale to na szczęście to tylko 2 gry. Do E-Maila też się nie mogę dostać - wygląda na to, ze ktoś mnie hacknął.

Nawet o tym nie wiedziałem, bo na konto wchodziłem ok roku temu.

 

Dobra.

Kupiłem MW3 i założyłem nowe konto. Jako, że jestem fanem CoD'a muszę przejść wszystkie poprzednie MW, żeby pograć w MW3 :D

Zainstalowałem CoD 4 MW i już zaczynam instalowanie MW2 ale, zapomniałem, że klucz został wykorzystany w poprzednim koncie...

 

Pytanie:

Jak mogę zainstalować MW2 bez podawania klucza? Wystarczy mi tylko sp. Nie pisać, że się nie da, bo się da - pytam. Jak?

Ściąganie jakiegoś altera czy chuj wie czego, też odpada. Na ściąganie mam za słaby net.

 

Pozdrawiam

YellowViper

 

@EDIT:

Dobra udało mi się wypakować.

Można zamknąć.

 

Jakby ktoś chciał wiedzieć jak, pisać na PW.

Edytowane przez YellowViper
Opublikowano

NIestety przy instalacji gry ze steam instalujesz ja na dane konto i automatycznie klucz jest zapisywany na tym steam

Wiec jedyne wyjscie to pirat

1310498106-U124646.png
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...