Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Longjuyt2 - Pytanie (nie O To Czy Dziala) Xd


Talazar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,

Szukalem na forum lecz nie znalazlem odpowiedzi, wiec pospamuje ^^ slyszalem ze teraz na serwerze longjuyt 2 ma byc exp 2000% i drop 1000% i tutaj moje pytanie: jaki drop i exp moglbyc wczesniej gdy serwer byl ON ? Za wszelkie odpowiedzi dziekuje. (nie lubie krytyki....) ^^

 

P.S.Jak masz odpowiedziec jak nie douczony analfabeta tzn. (ee niefjem jaki byu ale byo fajnjeee jak dziaulol hcem znofó pogradź ) to lepiej nie odpowiadaj.

 

 

Pozdrawiam

Talazar

Opublikowano

drop 100 a exp 200 o ile pamietam

Na chuj ci te plusy, posty, odwiedziny?

Chcesz pomóc ? - Rób to, nie oczekuj nic w zamian.

Opublikowano

mi sie zdaje ze chyba bedzie nieco zmniejszony bo napewno bylo wiecej jak 2000% chyba ze zrobia ten dotychczasowy x20 i bedzie 80lvl w dzien od zera ;p

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Po pierwsze to GM gdy napisal na ogolnym ze daje nam exp 200% i drop 200% i cos tam jeszcze to odrazu dzieci zaczynaly pisac GM 2000%exp plz 2000%drop plz wiec niemacie co mazyc o takim expie i dropie ;p

sory za bledy

Draaaven has infinity edge Muaaaahahahahahaha ! ! ! !

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...