Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Okej tyle czasu nowy wyglad a gdzie wersja na smartfony?


  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy przegladasz forum z komurki


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wraz ze zmiana na nowy wygląd forum znikła opcja m.mpcforum.pl

i to bardzo spowalnia przeglądanie forum ze smartfonow

Tak więc prosił bym administracje o odpowiedz czy będzie to wprowadzone

Bo jak kiedyś pytałem to dostałem odpowiedz "nie wszystko na raz"

Ej sprawdź TO (koleś jest zajebisty !)

http://www.youtube.com/user/TheAsterkcr#p/u/9/wTflXMsnf4c

To jest prawdziwy Polski Underground !!!

Opublikowano

co ci szkodzi poczekać, nie wszystko na raz

sam też czekam

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

dziecko , czy ja cie obraziłem w poście podając najlepszą opcje by było jak najszybciej to co ty chcesz na forum ?

 

nie jesteś jedynym co chce by była, jesteś mniejszością której ta opcja potrzebna, ja zresztą też i jakoś nie obrażam nikogo na forum z tego powodu

nowe forum, nowe problemy a ty stwarzać chcesz następne ?

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano
I ty masz mentora (wo da fak zeby takim ludziom dawać taka range !!!! Gon sie psiaku)

Widac twój poziom..

 

@Robem-niewiem czemu ale lubie czytac posty tego pana.inteligentne riposty bez zadnego zwracania uwagi na niedojebane dzieci,polac mu prosze

 

@Co do tematu sam tez czekam ,skoro nad tym pracuja to niech pracuja,predzej czy pozniej to zrobia.

Opublikowano

@latex

 

Robem jedyne co, to podał Ci prawidłową odpowiedź. Kokosz nie trafił 6 w totka i ma kase na najdroższy serwer. MPC ma problemy z ładowaniem zarówno na smartfonach jak i na pc/laptopach.

 

PS. Ja na moim htc, używając opery, nie mam problemów z przeglądaniem mpc

Opublikowano

Wszystko w swoim czasie ... więc pokojnie.

 

ja na swoim telefoniku normalnie ten skin otwieram :>

Ja tak samo ... o.O

Opublikowano

raczej nie potrzebna wersja na telefon, ja na moim telefonie normalnie przeglądam.

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

Ja na N95 też nie mam... A Opera na WAPie pokazuje jedynie początek forum...

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Jak na razie nie będzie żadnej nowej wersji na telefony. Jest jeszcze dużo wtyczek do wgrania, poprawa problemów + tłumaczenie niektórych podstron.

Jak to ktoś Ci napisał: NIE WSZYSTKO NA RAZ.

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...