Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy będzie, lub jest demo Modern Warfare 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie bedzie

Tego nie wiesz,i nie będziesz wiedział.

W każdej chwili może wyjść coś typu mw3 darmowe na weekend.

Jeżeli ty nie masz szacunku do mnie,ja go nie mam do Ciebie

Opublikowano

Tego nie wiesz,i nie będziesz wiedział.

W każdej chwili może wyjść coś typu mw3 darmowe na weekend.

 

Darmowy weekend tak ,ale dema nie będzie

Jeśli pomogłem licze na Lubie To

Opublikowano (edytowane)

nie ma i nie bedzie

 

Wiesz, Call of Duty 4 ma demo, MW2 ma demo (na X360 jest), i CoD BO jest (też na X360 i może na PS3).

 

@edit

Więc MW3 powinno mieć demo.

Edytowane przez TheSingleDuty

"Gdy walczysz na wojnie, giniesz z honorem"

 

 

 

 

 

 

 

 

WALNIJ "LUBIE TO!" (lub nic :D)

Opublikowano

@UP

ale nie będzie ;)

@TOP

Zapewniam Ciebie na 100%, że czegoś takiego jak "demo" nie będzie...

 

btw.

po co demo, skoro pełna wersja już wyszła :O ?

Opublikowano

@xamizo

 

Wiesz, osoby, które nie zakupiły MW3 chciałyby przetestować demo nowego CoD'a.

"Gdy walczysz na wojnie, giniesz z honorem"

 

 

 

 

 

 

 

 

WALNIJ "LUBIE TO!" (lub nic :D)

Opublikowano

oj tempaki zawsze wychodzi demo...

bo jest wysyłane do salonów takich jak empik gdzie możesz sobie przetestować grę....

1356885104-U84203.png

Opublikowano

oj tempaki zawsze wychodzi demo...

bo jest wysyłane do salonów takich jak empik gdzie możesz sobie przetestować grę....

 

ok to daj linka na demo pc

Jeśli pomogłem licze na Lubie To

Opublikowano

Demo gry Call of Duty Modern Warfare 3 nigdy nie było i nie będzie. Temat do zamknięcia.

Tabciogaraj.png

ps3_10.png - ps4_10.png - psvita_10.png
Zajmuję się sprowadzaniem różnego rodzaju towarów z Chin. Potrzebujesz pomocy? Pisz!

Opublikowano

Skoro gra wyszła, a o demie nic nie było słychno, ani nie jest. Samo Activision przed premierą ogłosiło, że zagrać możemy tylko w grze kupionej.

Tabciogaraj.png

ps3_10.png - ps4_10.png - psvita_10.png
Zajmuję się sprowadzaniem różnego rodzaju towarów z Chin. Potrzebujesz pomocy? Pisz!

Opublikowano

Demo od producenta nie ma i nie będzie. Jakieś piraty z torrentów to za przeproszeniem g*wno.

Jeżeli spieracie się, że macie jakieś specjalne dema lub czekacie, aż wyjdą to nie wyjdą, bo jak by miały być to by były przed wydaniem pełnej wersji.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...