Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Uczę kolegę pobierać skype wejdź warto :P


ImmortalS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odrazu mówię że nie dbaliśmy o ortografię i delikwęnt nie wie że to teraz pisze

 

Ten taki co więcej bluzni i go ogarnia to ja :P

 

 

 

[15:20:49] >> wchodzisz na serwa? - on

[15:20:51] >> ???

[15:20:54] << zaraz - ja

[15:25:35] << ok odpal i włacz skype

[15:25:55] << to pogadasz bo mi się nie chce ruszyć dupy do sklepu ^

[15:25:56] << ^^

[15:26:55] >> nie mam skejpa a serw on

[15:27:09] << TO IDIOTO JAK CHCESZ GADAĆ ?!?!

[15:27:33] >> no normalnie

[15:27:40] << przez co ?

[15:28:55] >> no muwiłeś że jak ma się słuchawki z mikrofonem to wystarczy podłonczyć i już

[15:29:02] << -.-

[15:29:13] << jestes taki pojebany że drzewa sie klaniaja

[15:29:30] << jak kurwa trzeba skype pobrać i do mnie zadzowonic

[15:29:55] >> a jak pobrać sype

[15:29:59] >> ???

[15:30:23] << jeszcze jedno takie pytanie i wyłacze to

[15:30:33] << KURWA MOŻE ŻE STRONY ?

[15:30:38] << skype.pl

[15:30:40] << albo com

[15:31:18] >> dobra a dlaczego cię nie było w szkole?

[15:32:07] << bo jestem chory

[15:32:08] << ?

[15:32:14] << jutro bede

[15:32:23] >> dobra

[15:33:24] >> dobra jestem na stronie

[15:33:42] >> teraz mi mów jak pobrać

[15:33:46] << -.-

[15:33:51] << sam se kurwa rad

[15:34:13] >> czemu kurwa

[15:34:42] << bo kurwa musisz się czego w kącu nauczyć

[15:34:46] << a nie tylko grać ;/

[15:34:51] << t

[15:36:32] >> ALE JA TEGO KURWA NIE OGARNIAM!!!

[15:36:55] << a mówisz że jesteś taki zajebisty z angola ...

[15:37:12] >> co?

[15:37:18] << noo

[15:37:40] >> niby kiedy tak muwiłem

[15:37:43] >> ???

[15:37:47] << muwiłem ?

[15:37:50] << mówiłem

[15:37:51] << ^^

[15:38:26] << wejdz na zajebistą strone skype.com i kliknij jebane pobierz skype

[15:39:52] >> no już widzałem na youtube co robie źle

[15:40:02] << ty

[15:40:03] << ty

[15:40:04] << ty

[15:40:10] << niee

[15:40:38] << jesteś albo idiotą albo naprawdę wCHODZISZ NA JEBANEGO YOUTUBA ŻEBY ZOBACZYĆ JAK SIE POBIERA SKYPE ?!?!?

[15:41:21] >> no jestem na stronie skype.com i co teraz?

[15:41:27] << -.-

[15:41:32] << kliknij pobierz skype

[15:42:02] >> no kliknołem

[15:43:02] << i kliknij pobierz skype dla windows

[15:43:37] >> no kliknołem i teraz musze się zajerestrować

[15:43:57] << NIE

[15:44:02] << ty debilu

[15:44:11] << kliknij na dole pobierz skypwe

[15:44:14] << skype

[15:44:32] >> no to kliknołem

[15:44:46] << no i ci sie pobiera

[15:44:50] << ty lolu

[15:45:51] >> a gdzie widać że mi się pobiera?

[15:46:02] << nie kurwa

[15:46:08] << weź się ogarnij

[15:46:19] << i zobacz jak się kurwa skype

[15:46:23] << pobiera

[15:46:27] << na youtube

[15:46:31] << i napisz do mnie

[16:05:08] >> dobra pobrałem

[16:05:22] >> jak go włonczyć?

[16:30:32] << musisz sobie pogżebać w dupe

[16:30:35] << dupie

[16:30:38] << to się właczy

[16:30:56] >> jak kurwa?

[16:31:01] << no serio

[16:31:31] >> no kurwa ale jak skonfigurować mikrofon?

[16:31:44] << podlączyć go i starczy ?

[16:32:12] >> no kurwa jest podłączony

[16:32:19] << no

[16:32:23] << to włacz skype

[16:32:32] >> a jak?

[16:32:37] << no mówie ci

[16:32:45] << pogrzeb sobie w dupie

[16:32:51] << ja tak zawsze robie

[16:33:00] << i się włacza

[16:33:25] >> w dupie czyli gdzie? i co to oznacza?

[16:33:42] << HAHAHHAHAHAHHAHAHHAH

[16:33:49] << DUPA NIE WIESZ CO TO JEST

[16:33:50] << ????

[16:34:45] >> kurwa o co ci hodzi o ludzką dupę kturą srasz?

[16:34:51] << NIE KURWA

[16:34:52] << KONIA

[16:34:53] << -.-

[16:35:17] >> JAKIEGO KURWA KONIA?!!!

[16:35:22] << HAHA

[16:35:26] << JA PIERDOLE

[16:35:30] << NIE MOGE Z CIEBIE

[16:35:32] << HAHA

[16:35:40] << WŁACZ TAK GO JAK MINECRAFTA

[16:35:44] << TEGO SKYPE

[16:36:31] >> kurwa klikam dwa razy na ikonę i mi jakieś okienko się pokazuje

[16:36:36] << NOM

[16:37:05] << to sie teraz tam zarejestruj

[16:37:51] >> ale jak? żadnych opcji tam niewidziałem

[16:38:11] << kliknij na Don't have a skype name ?

[16:39:53] >> a gdzie to kurwa jes?

[16:40:08] << w tym jebanym okienku co ci wyskakuje -.-

[16:42:04] >> no nie moge tego znaleść

Syn%20Fakera_eune_412_2_text.png


 


Szukasz supporta ? Pisz pw ;]

Opublikowano

haha, Ogar:D

Oferta dot. MyBB, IPB, phpbb by przemo, phpbb3:

  • Instalacja, konfiguracja forum
  • Konwertowanie bazy do innych silników np. z MyBB do IPB lub IPB 3.4 do 4.x
  • Przenoszenie forum z jednego serwera na drugi
  • Podpinanie domen
  • Instalacja, konfiguracja pluginów, lekka modyfikacja
  • Instalacja stylów, modyfikacje wyglądu forum
  • Doradztwo
  • Zaproponuj coś.
  • Technik

Tworzenie stron WWW (HTML5+ CSS3+JS) BOOSTRAP

Opublikowano

Naszczęście tak a komputer ma zajebisty bf3 i gta 4 na full detalach bez scinki i nie ma poniżej 40 fps w każdej grze :D a skype nie umie pobrać :)

@up on ma 12 lat a ja trochę więcej więc mam zawsze z niego beke :D

Syn%20Fakera_eune_412_2_text.png


 


Szukasz supporta ? Pisz pw ;]

Opublikowano

dobry z ciebie kolega.

 

Uczyli Cię zwrotów grzecznościowych ? (Cię , Ciebie , Ty , Ona , On i wiele więcej piszemy z dużej litery)

 

@Top

 

12 lat i taki nie ogar ? :D

dziwne :D

ale chociaż masz źródło śmiechu ; p

OndteAw.png


Opublikowano

Leci plusik ;P

Poprawiłeś mi humor tą rozmową ;DDDDD

Ale masz kumpla ;DD

Cała rodzina taka??? ;DDDDDDDDDDDDD

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano
Uczyli Cię zwrotów grzecznościowych ? (Cię , Ciebie , Ty , Ona , On i wiele więcej piszemy z dużej litery)

A wiesz że " Cię " itp. piszemy z dużej litery tylko wtedy, gdy oddajemy szacunek drugiej osobie?

Uśmiechnij się, bo jutro może ci zabraknąć czasu albo zębów

:)

Opublikowano

Uczyli Cię zwrotów grzecznościowych ? (Cię , Ciebie , Ty , Ona , On i wiele więcej piszemy z dużej litery)

 

 

kładę na to inteligencie.

Opublikowano

 

12 lat i taki nie ogar ? :D

dziwne :D

ale chociaż masz źródło śmiechu ; p

 

 

mój kolega ma 20 lat i tez jest takim idiotą :D

niby taki super w grach a nie wie jak się zarejestrować lub coś ściągnąć ( oczywiście skype też za niego ściągałem jak i się rejestrowałem :x

Opublikowano

Wyeebane z bótuff xD

 

Ja już o [15:34:42]

nie mogłem..

:P

 

Haha ;D

***


Nie gram już w ogóle w metina,


ale jeśli potrzeba komuś pomoc z questem


to jeśli będę potrafił to mogę pomóc.


***

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...