Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Sposób na Kbot/Ibot bez płacenia


hugo-DO&SF-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Znów sposób na Ibot/Kbot od rusków więc:

Robimy nowe konto usera na kompie (start->Panel sterowania->Konta użytkowników->nowe konto)

Gdy już je zrobimy sciągamy kbot-a/ibot-a i instalujemy na nowym profilu

Instalujemy bla bla bla

Wpisujemy dane do konta (login hasło)

I tak co 24h :) działa u mnie już 4 dzień

 

Ważne! Nie wpisujemy jobbera i tych innych pierdolników!

 

Za niedługo dodam ss ładują sie :)

PS. Jeśli masz pisac żebym edytował temat aby mało ludzi sie o tym dowiedziało nie zrobie tego. Nie jestem pijsawką ja kożystam z innych tutków to i się nimi dziele!

 

Miłego bocenia :) pozdrówka.

Opublikowano

Wybacz ale mam metlik w głowie przecież zrobienie nowego konta usera to tak jakbyśmy zmienili nazwe istniejącego teraz chyba ?

Opublikowano

 

 

Hah, a jutro update i #Patched.

 

@ edit zapomniałem o dedykach , może tylko mam głupie pomysły

xD

Opublikowano

Wybacz ale mam metlik w głowie przecież zrobienie nowego konta usera to tak jakbyśmy zmienili nazwe istniejącego teraz chyba ?

Teoretycznie tak fizycznie nie :)

a tamte stare konta mozna usunac ? cytat"Robimy nowe konto usera na kompie"

Można usuwać bez problemu

a mi jakąś nie działa, a ibot nie ma czegoś takiego.

 

Nie ma ibot-a? dziwne ja mam...

Opublikowano

Teoretycznie tak fizycznie nie :)

 

Można usuwać bez problemu

 

 

Nie ma ibot-a? dziwne ja mam...

 

Ibot niema tego trujkacika by się zarejestrować. Wystarczy zainstalować i nic wiecej.

w5cNAHm.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...