Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer DEDYK CaveCraft! FreeBuild [no-hamachi] [no-wl] [PvP-OFF]


wioch

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

logo.png

 

Szukasz serwera z doskonale dobranym teamem, wieloma

pluginami oraz takiego na którym się nie zawiedziesz? Już teraz możesz zaczac swietnie się bawić w wiecie FreeBuild CaveCraft.pl!

Wystarczy, że dasz się oprowadzić po bajce jaka jest Nasz serwer.

 

(...) Wyruszaamy...

 

 

adresip.png

 

IP serwera - s.cavecraft.pl

 

 

 

teamdz.png

 

 

 

Własciciel: Lucas19x

Admin #1: Tyrystor

Mod #1: Dyer

 

 

 

 

screenshotyw.png

 

 

20111113171030.png

 

20111113170909.png

 

dodatkoweinfo.png

 

Serwer typu FreeBuild z dodatkami RolePlay które upiększają rozgrywkę na serwerze. Na serwerze znajdują się dwie mapy:

1. Główna

Znajdują się na niej dwa rozbudowane miasta w osobnych strefach klimatycznych. Każdy gracz po wejściu na serwer musi wybrać jedno z tych miast by uzyskać możliwość budowy jakichkolwiek budynków. Rozgrywkę na tej mapie wzbogaca strefa dla budowlańców znajdująca się pod komendą /warp projekt. Każdy gracz ma możliwość budowania budynków publicznych które po ukończeniu mogą się starać o włączenie do jednego z miast icon_smile.gif Osoba ta w ten sposób może wchodzić po szczeblach popularności i osiągać coraz to większe uprawnienia. Nie zapominajmy także o ekonomi która jest jednym z dodatków RolePlay, teraz oprócz zwykłych sklepów możemy zainwestować w dany produkt bądź utworzyć własną hurtownie, w każdym z miast trwają prace nad giełdą która będzie jednym ze smaczków RolePlay :D

2. Wydobywcza

Gracze mogą na niej głównie wydobywać surowce oraz materiały, budyni nie są tam wskazane a sama mapa jest resetowana co 5 dni by zapobiec jej rozprzestrzenianiu icon_smile.gif

Regulamin serwera znajduje się na forum, przed dołączeniem do gry polecamy go przeczytać

:D

Edytowane przez wioch
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...